kahverengi leke ne belirtisidir??

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve esen55 tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : esen55
  1. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam kızlar. Benim bugün normalde adet olmam gerekiyordu. ama olmadım. açıkçası hamilelikten de şüpheleniyorum. dün evde test yaptım negatif çıktı ama bugün kasıklarım çok ağırdı ve akşama doğru kahverengi akıntı geldi. normalde adet günü veya öncesi böyle bir kahverengi akıntı gelmezdi. sizce bu ne olabiilirr???nolur cevap verinnn

2. 1 Mayıs 2009
  3. EliFatihEFU

EliFatihEFU Rabbim herkese nasip et ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    yerlesme kanamasi olabilir
    eger günün gecerse bir test daha yap sabah idrariyla daha net sonuc alirsin..eger bebek istiyorsan allah gönlüne göre versin

4. 1 Mayıs 2009
  5. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yerleşme kanaması değil de daha çok düşük ihtimali üzerinde yoğunlaştım..inşallah öyle değildir günüm 1 gün geçti sayılır bugün olmadım :KK43:

6. 1 Mayıs 2009
  7. sayes

sayes "ol " de olsun rabbim... Üye

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    benim pazartesi günü çok az miktarda açık kahve akıntım geldi ve bütün ay sürekli kasıklarım ağırdı hala da devam ediyor. Adet günüm pztsi idi dün akşam ve bugün yine geldi. Son 3 aydır adetten önce gelmeye başladı bende. Ondan önce lekelenme falan olmazdı direk adetim başlardı. Ama bu ay yumurtlama günündeki gibi sanki akıntı biraz karışık. Ben adet olmayı bekliyorum bugün yarın gelir herhalde. Ama eğer sen bekliyorsan (ki ben de bekliyorum) umarım hamilelik habercisi olur:)))

8. 1 Mayıs 2009
  9. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    Ne yaptın sen böyle kötü şeyler düşünme. Kadınlar o kadar hassas ki hava şartları bile bizi etkiliyor. Düşük nereden çıktı eğer bebek varsa bile kötü etkilersin....

10. 1 Mayıs 2009
  11. EliFatihEFU

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    hem düsük üzerinde yogunlasma bence
    düsük yapanlardan duydum agrili oluyomus..hemde bayagi agri ve kanama öyle bir damla kanla kesilmiyomus devami geliomus sende gelmemis..belki daha erken oldugu icin testte cikmamistir ilk firsatta tekrar et

12. 1 Mayıs 2009
  13. esen55

esen55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya nerden çıktı biliyomusun. bugün fal baktırdım falcı kadın bana sen ilk bebeğini düşük yapcaksın dedi :KK43: etkilendim herhalde bide kahverengi akıntı gelince üzüldüm :KK43: internetten araştırdım hep düşük belirtisi diye yazıyo :KK43:

14. 1 Mayıs 2009
  15. EliFatihEFU

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    73
    konudan sapma gibi olcak ama fala inanma falsizda kalma
    anlasildi duygusal bir zamandasin cok fazla düsünme öyle her kafadan bir laf cikiyo hepsni takarsan ohoooo...isin zor..bence eger sabah kadar adetin gelmezse en kesin yöntem git bir kanda gebelik testi yaptir emin olmanin en kolay yolu bu

16. 1 Mayıs 2009
  17. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    ay allah aşkına lütfen yapma! Bir falcı kadın mı bilecek. Öyle kendini kaptırma ben de şakasına falan öyle arkadaşlarla bakarım falan ama asla falcı falan gitmem. Bence sen de gitme işte insana etkilenmicek gibi geliyr ama etkileniyor.

18. 1 Mayıs 2009
  19. sayes

Beğenildi:
    125
    Ödül Puanları:
    163
    Yaa sen bunu bile sadece düşünerek üzülerek kendi kendine zarar verirsin. Geleceği Allah'tan başka kimse bilemez. Bence bu düşünceyi bir an önce kafandan atmaya bak. Ay ya çok sinirlendim o kadına insan görse bile söylemez hay allah. Sen içini rahat tut bence lütfen:)