Kahverengi leke ve boş kese

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve datca83 tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : datca83
  1. datca83

datca83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    geçen hafta hamileliğimi duyurmuştum burdan.c.tesi akşam iç çamaşırıma k.rengi leke geldi.wc de 5-6 damla yine k.rengi leke geldi.p.tesi dr.a gittik.doktor kesemi boş gördü yani içinde bebek göremedi.daha çok küçük olabilir o yüzden göremiyor olabiliriz dedi.
    haftaya çarşamba tekrardan çağırdı .alttan muayene edicez eğer hala göremezsem alıcam dedi.ben tabi çok üzüldüm ağladım ilk bebeğim sonuçta.bu arada dr.a gittiğimde 5+6 haftalık hamileydim.böyle bi durum yaşayan var mı?sonucunda ne oldu?çok üzüldüm ilk duyduğumda ama bebeğimi sağlıklı bi şekilde dünyaya getirmek istiyorum.

2. 7 Ekim 2010
  3. glnk

glnk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    ben de boş gebelik yaşamıştım ama ben de hiçbir belirti olmamıştı.kalp atışlarını duymaya gittiğimizde söyledi doktor.belki geç yumurtlamışsındır ondan gözükmüyodur.böyle durumlarda 2.bi doktora gitmek gerekir diye düşünüyorum kürtajdan önce.en azından içinde bi şüphe kalmaz acaba beklesemiydim daha diye.yine de kötü düşünme.daha çok minik 1-2 haftaya kadar görünmezse yapıcak bişi yok maalesef.hayırlısı olsun inşallah senin için.

4. 7 Ekim 2010
  5. datca83

datca83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    evet ben de haftaya p.tesi başka bir dr.a gitmeyi düşünüyorum.bakalım o ne diyecek.lekelerim hala devam ediyor.belki bi mucize olur ve görürüm bebişi ama kendimi en kötüye hazırladım.hayırlısı veren de allah alan da...

6. 7 Ekim 2010
  7. durunun_annesi

durunun_annesi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    benim 6 haftalıkken kese vardı bebek gözükmemişti ama 8. hafta gözüktü sakın acele etme emin olmadanda kürtaja izin verme

8. 7 Ekim 2010
  9. hazal..

hazal.. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    eger akintin icin ilac kullanmiyorsan mutlaka alip kullan..

10. 7 Ekim 2010
  11. bbe

bbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    canım aynı durumu bende yaşadım tıpkı senin gibi 5+6 haftalıktı kese boştu kanamam vardı ultrason bakan doktor kanamayla düşmüş olabilir dedi... yıkıldım ama kendi doktorum bekliycez dedi 5 dk. sonra ne olacağını kimse bilemez dedi... ve öylede oldu 1 hafta daha geçti sonra minik bebeğim görüldü... şimdi 1 yaşında... inşallah seninde görünür canım... sana tavsiyem biliyorum çok zor ama moralini yüksek tutmalısın.. ve sabırla bekliyceksin.. bu arada benim düşük tehtidim varı doktorum ilaç verdi ve istirahat sende bu 1 haftayı yatarak geçir bence dikkat et ve hep gül... bebeğim beni bırakma de... Rabbime dua et ben öyle yaptım.. herşeyin hayılısı diyorum sağlıkla kal güzel haberlerini bekliyorum.. ama şunuda unutma herşeyin başı sağlık ... herşeye hazırlıklı olmak lazım ....

12. 7 Ekim 2010
  13. bbe

bbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    hı canım bide sana tavsiyem tekrar gittiğinde bebek görünmüyo denirse bir başka doktora daha git baktır derim. 1 doktorun lafıyla hareket etme 5+6 haftada boş gebelik diye kürtaj olan birçok insan var.. peki onlarda benim gibiyse belki 1 hafta 10 gün sonra görünecekti bebek.. bunu rabbimden başka kimse bilemez sabırla duayla bekle canım

14. 7 Ekim 2010
  15. bbe

bbe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    mutlaka folik asit kullanman lazım unutma..

16. 7 Ekim 2010
  17. datca83

datca83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    canım ilaç verdi progestan 10 gün de rapor verdi. yatıyorum sürekli.

18. 7 Ekim 2010
  19. datca83

datca83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    ayy umutlandım şimdi benimki de öyle olur mu acaba?peki senin lekelerin varmıydı?