kahverengi lekelenme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ktg tarafından 16 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : ktg
  1. ktg

ktg bir bedende iki kalp Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    4 gündür ara ara özellikte öglenleri kahverengi lekelenme oluyo hap kullanmama ragmen gecmiyo korkuyorum yardım...sizde yasadınız mı boyle bişey ne kadar surdu....

2. 16 Mayıs 2009
  3. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim de oldu canım..6. ya da 7. haftada başladı 1 aydan fazla sürdü..hatta bir ara pembe lekelenmeler de oldu.ben de hap kullandım günde iki defa.çok endişelenmiştim dr um bana yerleşme kanaması demişti...genellikle hamileliğin ilk döneminde olabiliyor..

4. 16 Mayıs 2009
  5. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    tesekkür ederm bnde 6+3 haftalık bitmiyo die korktum gerci bugun annemde aradı biz 3 kardesiz 3müzdede olmus annemde ilk ay hatta en kücükte adet olmus da gec anlamıs hamile oldugunu irsidir belki demi...

6. 17 Mayıs 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım yerleşme kanamasıdır o korkma ama istersen doktorunla konuş yinede merak etme birkaç güne geçer

8. 17 Mayıs 2009
  9. hammer

hammer papatya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ya ben bir gün bahçemdeki otları çapaladım,sonra leelenme oldu.açıkcası çok da istediğim bir gebeli olmadığı için muayeneye gittiğimde sordum doktora ve benim buradaki doktorum extra large olduğu için bişey demedi ve bir ilaç verdi.sonra annemler illa torunun kalp atışını görmek istedikleri için onların orda gittik doktora,lekelenme diye birşey olmaz,o andır ve düşük tehlikesidir dedi ve benim daha uzağa olan yolculuk planım bitti.hatta ben sürekli ağır falan kaldırdığım için eşimle sürtüşme başladı,sen bu çocucuğu düşürmeye çalışıyorsun diye.ben de daha sonra bir leğen çamaşırı bile kucaklamaz ve eşimi bekler oldum gıcıklığına.öyle geldi geçti yani,hiç önemsemedim ama doğacak olan tutunuyor bir şekilde

10. 17 Mayıs 2009
  11. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    ya gecmedi bir türlü korkuyorum işte yatıyorum falan ama tek tesellim kahverengi olması

12. 17 Mayıs 2009
  13. sile

sile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    canım merhaba seninle aynı sorunu yaşıyorum bugün 7+6 haftalığım bende bazen kahve bazen pembe lekelenmelerim oluyor benimde.doktorumla görüştüm yat dinlen bol su iç dedi.birde progestan kullanıyorum günde 3 defa iki şertane vajinadan bunu ihmal etme dedi.şu aşamada yapılabilecek birşey de yokmuş zaten. lekelenmen sürekli (kesintisiz) ve ağrılı olursa hemen doktora başvur zaman kaybetmeden ama ara ara ise dinlenmekten başka yapılabilece birşey yok.
    tabi en kısa zamanda doktoruna gidip ulatrason muayenesi yaptırmayı ihmal etme.

yalnız kendimde çok endişeliyim ama midem kazınsa doktoru aradığım için doktordan bizzat duyduklarımı paylaşayım dedim :)

inşallah bişey olmaz bebişlerimize panik yapmamak en doğru hareket sanırım böyle zamanlarda..

14. 17 Mayıs 2009
  15. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    yok allahdan ne agrı var nede sürekli sadece tuvalete gidince oda akmıyo silerken bulasıyodaq gorüyorum

16. 17 Mayıs 2009
  17. sile

sile Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    78
    aynen canım silinirken geliyo.yat dinlen bol su iç sende progestan kullanıyormusun?
    kullanmıyorsan doktoruna danışıp al bence ben günde 3 kez 2 şer tane vajinadan alıyorum..

ama en kısa zamandada doktoruna git mutlaka ultrasonla bi muayene etsin.heee unutmadan cinsel ilişki yasak böyle durumlarda aklında bulunsun

18. 17 Mayıs 2009
  19. ktg

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    hapını verdi bana bnde günde 3 kere kullanıyorum doktor carsamba günü gittim baktı kalınlasmıs dedi kese için kanamaiçinde hap verdi cars gideyimde kalp atıslarınıda duyayım istiyotum cünkü yol kötü ve yarım saat yol yasak bana