kahverengi lekelenme

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ebru26 tarafından 2 Haziran 2010 başlatılmıştır.

2 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ebru26
  1. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar adetime 4 gün kala test yaptım çokçok belirsiz zar zor görünen 2.çizgi çıktı sonrada çamasırımda kahverengi 3-4 damla lekelenme gördüm adet oluyorum sandım ertesi günü bidaha test yaptım negatif çıktı anlayamadım kafam karıstı adetime 2 gün var şimdide çok koyu bi akıntı geliyor kokusuz ve beyaz...bu ne demek yhaaaaaaaaamafoldumben

2. 2 Haziran 2010
  3. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ahhh canım bende adet gunumde test yaptım yani dun once tek cızgı cıktı atmadım yarım saat sonra bırdaha baktım.sılık ıkıncı cızgı vardı.sonra sarı ve acık pembe akıntım gelmeye basladı .sonra bırde ovulasyon testı yapıyım dedım tek cızgı cıktı.zaten 2-3 saat sonrada adet oldum.ama senın yerlesme kanamasıda olabılır adetınde gelecek olabılır.ama sımdı gelmıyorsa ve beyaz akıntın gelıyorsa yerlesme kanaması olabılır.yıne test yap bakalım ne cıkıcak.inşallah hamılesındr.ama bende nıye ıkıncı sılık cıktı madem hamıle degılsem bu testlerde bozukluk mu var.sonucu mutlaka yaz canım olumlu ve mutlu haberlerını beklıyorum

4. 2 Haziran 2010
  5. sudem02

sudem02 Canım SUDE'MM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benimde adet günümden önce beyaz yoğun akıntım vardı adet günümde lekelenme olmuştu ben adet oldum sanıştım ama yerleşme kanamasıymış kahverengiydi 2-3 damla geldi ertesi gün gelmeyince test yaptım ve pozitifti

6. 2 Haziran 2010
  7. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hazel cim testler herzaman doğrusunu gösteriyor fakat bazı kadınlarda döllenmee geç olduğundan sonuç negatif çıkabiliyormuş çok silik bi çizgi çıksada 2 .çizgi olarak kabul ediliyor beni haberdar et demişsin bununn için cumayı beklememiz lazım cuma adet olmazsam insallah olmam hamileyimdir ama testte ilk silik çıktı 2 kez test yaptım negatif çıktı kahrevengi lekelenme gögüslerime mümkünü yok dokunamıoyrum ne bilim ya bu ay çok karısık bişi oldum bakalım beklenen gün CUMA AYY ıNŞ.....

8. 2 Haziran 2010
  9. hazel82

hazel82 Rabb'im mucizemi koru Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım onceden adetten once goguslerınde boyle bısıolmuyorsa hamıle olma sansın artıyor.cunku en buyuk belırtılerden bırıde goguslerın acımasıymıs.hadı bakalım ınsallah

10. 3 Haziran 2010
  11. ebru26

ebru26 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    önceden benden hiç kahverengi leke gelmedi ilk kez hatta erken adet olucam sandım ama olmadım sadece 3-4 damla kahverengi leke idi... ayrıca gösüm şuanda acayip şişti çok acıyor kolumun altına kadar vuruyr acısı birde önceden adet olucam zaman sanki rahim açık gibi oluyordu bunu hissedebiliyordum şimdi öyle bişi hissetmiyorum sizce?nedir