kahverengi ve siyah saçlar

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve xxmehtapxx tarafından 2 Eylül 2008 başlatılmıştır.

2 Eylül 2008
    Konu Sahibi : xxmehtapxx
  1. xxmehtapxx

xxmehtapxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    selam kızlar, kahverengi ve siyah saçlarımızla ilgili soruları burda toplayalım diye bu baslığı açtım. benim sorunum da kahverengi boyayla boyanmıs ama siyah görünen saçlarım senağlama. kumral yapmak istiyorum ama kumrala boyasam nasıl olur bilmiyorum, bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun
  2. 2 Eylül 2008
  3. alex

alex Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım,
    koleston feci bir boya.aynı şey benimde başıma geldi ve oreal ile açılmadan da olmadı.
    ya sabredeceksin akacak ki şu an ne renk boyasan tutmaz kumral da dahil buna,ya da saçlarım yıpranmaz diyorsan ve sabredemiyorsan oreal ile açılacak saçın.
    kızıl böyle beter bir renk ,kurtulamıyorsun ve de koleston çok koyu çıkıyor ve de akmıyor,saçı yıpratıp kurutması da cabası :KK43:((
  4. 2 Eylül 2008
  5. evet cnm kolestonda ölyle bi sorun var ama açık tonunu alıp boyayacaksın mesela 3 numarası var kahve die geçiyor annem boyuyor siyah çıkıyor ama beyazları loreal den daha iyi kapatıyor.
  6. 2 Eylül 2008
  7. almagester06

almagester06 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynen canım bende kahve aldım ve resmen siyah gibi çıktı.üstelik saçlarımda açık kumrala yakındı. ay allahım milletin dipleri koyu çıkar benim dipler açık çıkmaya başladı. sanki yaşlıymışım gibi. bide zor akıyor ki öfff. sonra elli tane işlem gördü saçım. arkadaşım sakın saçını kendin açmaya çalışma daha beter rezil oluyor . bi kuaföre gir bitkisel açıcı ile açıyorlar. benimki yıpranmadı hiç gayette uzundu. kesinlikle söyle oreal kullanma diye. biraz daha masraflı oluyor ama sonuş gerçekten güzel oluyor.önerim evde açma sakınn saçın mahvolur.kaydirigubbakcemile5
  8. 2 Eylül 2008
  9. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bundan daha ii bişey söylemek mümkün degil.. benim gibi yaramazlık yapıp evde kendin acmaya kalkarsan olacaklar belli:1closedeyes:.. upuzun saclarım kaldı kısacık... allahtan kaliteli güclü ve cabuk uzayan sacım var.. yoksa herkes kel kalırdın diyo... sonkez siyaha boyadım hayırlısıyla devam..a.s.:1hug:
  10. 2 Eylül 2008
  11. dimple2

dimple2 aşkımla 10 yıl bitti..... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bende yıllarca acık sarı ve rofle kullandım suanda koyu kahve herkes benı daha genc gosterdıgını soyluyor
  12. 2 Eylül 2008
  13. açık kahveye boyarsan tutar
  14. 2 Eylül 2008
  15. xxmehtapxx

xxmehtapxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    açmayı düşünmüyorum saçlarım çok yıpransın istemiyorum dogrusu, ama bu renk çok iğrenç ya, hiç yakıstıramadım kendime senağlama çikolata kahveye yada koyu kumrala boyasam acaba o zaman nasıl olur , renk tutmaz demişsiniz ya bu renklere boyasam da mı tutmaz
  16. 2 Eylül 2008
  17. xxmehtapxx

xxmehtapxx Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım zaten acık kahveye boyadım bu hale geldi malesef, kolestonla acık kahveye boyamayın derim herkese, siyah oluyor, benim basıma geldi, baskasının basına gelmesin
  18. 2 Eylül 2008
  19. neyapsam

neyapsam Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    aynısı benmde başıma geldi kuaforde açmak istemiosan palettenin yoğun renk açıcı boyasını al sonra üzerine istediğin renk tutar ben öyle siyahtan döndüm:)