Kakao ve Havuç Yağı Kremi...

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve pln=) tarafından 12 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

12 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : pln=)
  1. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kakao ve havuç yağının karışımı olan aktarlarda satılan bronzlaştırıcı kremlerden kullanan varmı? yoksa yağları ayrı ayrı alıp mı kullanmak lazım? memnun kalanlar yada memnun kalmayanlar önerilerinizi paylaşabilirseniz sevinirim.. opuyorumnanaktan

2. 12 Temmuz 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    ben aktardan aldım karısık icinde kakao yagı,havuc yagı,ceviz yagı,bugday yagı,hindistan cevizi yagı falan vardı soyulmadan bronzlastırıyormus oncedende bu tarz bisey almıstım gusel bronz yapmıstı

4. 13 Temmuz 2010
  5. pln=)

pln=) Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilk günden kullanmışmıydın daha önce aldığını bu tarz şeyler yanık yapıyo diyenlerde varda :uhm:

6. 15 Temmuz 2010
  7. sonergizem

sonergizem Asya'mm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    63
    arkadaslar bn we esım kakao yagını kullandım ama hc koruyucu olmadan gerckten bı gun gttk ıyı brnzlastk ama kızardık hayatmza hc kzarmazdk ama bu sefer cnmz ck acıdı koruyucu surdkten snra kullanın dıodu bn dınlememstm ama dedıgm gbı ck yakıyor bn hyatmda kzarmazdm ama kızardm dedıgm gbı ck yakıyor bı kere gıtmeme ragmen bayagı etkılı oldu

8. 23 Temmuz 2010
  9. karadayi

karadayi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben geçen sene kakao havuç ve fındık yağını birlikte kullandım çok güzel bronzlaştırdı ama tavsiyem 2 gün koruyucu kulan öyle yan ben öyle yaptım