Kakao ya?

Konusu 'Güneş kremleri, bronzlaşma' forumundadır ve melisxes tarafından 30 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Mart 2009
    Konu Sahibi : melisxes
  1. melisxes

melisxes Guest

kızlar kakao yağıyla ilgili biraz bilgi verirmsnz kakao yaağıyla dahamı çabuk bronzluk sağlanıyor ben biraz araştırdım ama bazıları çok memnun bazılarıda çok karadım die şikayetçi.? zararları varmıı? nasıl kullanılmalı? yanında ekstradan bişe kullanmamız gerekiomu? bide kakao yağınıı ürüp güneşe çıkınca güneşte kalma süremz bronzluk rengimizi etkilermi

2. 30 Mart 2009
  3. ctkalinka

ctkalinka Ankara'nın taşına bak! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Meraba canım eğer beyaz tenliysen sakın kakao yağını sürüp çıkma biraz bronzlaştıktan sonra kullan derim yoksa pembe panter gibi dolaşırsınkaydirigubbakcemile3 ben bacaklar haşlanmaz sanardım bir kez bir haşlandım amanınnn çok acı birşey. E tabi güneşin altında ne kadar uzun durursan o kadar çok bronzlaşırsın, kakao yağıyla kunta kinte a.s . Ama artık güneş çok felaket yakıyor. Havuç yağı da aynı vazifeyi görür canım. Sadece bacaklarına kullanmanı tavsiye ederim.

4. 30 Mart 2009
  5. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer hızlı, tatlı, kalıcı ve hoş bir bronzluk istiyorsan, bildiğimiz kolanın içerisine biraz zeytin yağı koy ve iyice çalkala.. Sonra da bunu vücuduna sür. Sonuçtan çok memnun kalacaksın!şakkıdı

6. 30 Mart 2009
  7. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nasıl yani biraz açrmısın merak ettim sen denedinmi bunu.birde kalıcı derken tamammen cilt renginimi değiştiryor bu tarif..yani bronzlaşıtıryor cewaplarsan sevinirim :uhm:

8. 1 Nisan 2009
  9. Banan

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Ben bu yöntemi denize her gittiğimde deniyorum.. Tatlı bir bronzlaşma oluyor. Bu bronzlaşmanın ayarı sizin elinizde. Sık sık uygularsanız, daha yoğun bir bronzluk elde edersiniz. Az uygularsanız, daha tatlı bir bronzluk elde edersiniz. Kalıcı oluyor bu bronzluk. Yani epey bir teniniz bronz kalıyor. Tekrar eski halinize dönmeniz epey bir zamanınızı alıyor. Tavsiye ederim...kaydirigubbakcemile2

10. 1 Nisan 2009
  11. melisxes

melisxes Guest

ciddimisin? ya biraz açarmısın cnım mesela kola kaç litrelk olcak ve içine ne kadr zeytinyağı koyucaz?? şaşırdım doğrusu :KK70:

12. 1 Nisan 2009
  13. melisxes

melisxes Guest

canım ben esmerim kırmızı olmam yane:KK70: ama korkuom yinede sen kullndınmı?

14. 1 Nisan 2009
  15. Banan

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Şimdi şöyle açıklayım; Mesela bir su bardağı kolanız varsa (asitinin kaçmış olmasına özen gösterin ve ılık olsun), içine su bardağının 3 de 2 si kadar zeytin yağı koyun. Ölçü bu. Mesela bir çay bardağı kolanız varsa, içine bir çaybardağının 3 de 2 si kadar yağ koyacaksınız. Ölçü bu şekilde uygulanıyor. Kullanmadan önce iyice çalkalayın...

16. 2 Nisan 2009
  17. melisxes

melisxes Guest

yani bardağın yarısından fazlasına zeytinyağı koyuyoruz ve asiti kaçmış olcak dimi arkadaşım? bide bronzluğu kalıcımı??

18. 2 Nisan 2009
  19. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu dediğin tarifte zeytinyağı var şimdi düşününce burda vücudümzdaki kıllara savaş açmışken zeytinyağı iice tetiklemesin kıllar beslenmesin yani !!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.