Kaktüstük

Konusu 'Fotoğraf' forumundadır ve Kazen tarafından 23 Mart 2007 başlatılmıştır.

23 Mart 2007
    Konu Sahibi : Kazen
  1. Kazen

Kazen Babalar ve Oğulları Yönetici

Beğenildi:
    17.189
    Ödül Puanları:
    488
  2. 23 Haziran 2007
  3. bera-berrak

bera-berrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Soracağım şey saçma mı bilmiyorum ama;fotoğrafın neresinin net, neresinin flu olacağı ayarlanabilir bir şey mi?:uhm:digital makineyle de aynı sonuç alınabilir mi?

Onun dışında ilginç bir çiçek seçmişsiniz görüntülemek için ,ama yeşil olması yeterli:1closedeyes: Allah bizi YEŞİLden mahrum bırakmasın:1no2:

4. 23 Haziran 2007
  5. zxuxm@rxuxt

zxuxm@rxuxt Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    [​IMG]Ben kaktüsleri seviyorum...Çünkü o sert,korku verici görüntülerinin içinde neler olduğunu biliyorum...Sabırla,bekliyorum,bekliyorum o çiçeklerini gördüğüm an çok mutlu oluyorum......Ürkütücü görüntülerinin altında,biliyorum ki her yerde göremiyeceğimiz belkide senede bir görebileceimiz bir güzellik saklı....İşte onun için seviyorum.Dışı,dikenleri, görüntüsü beni ürkütmez...Beni ancak,renki ambalaj kağıtlarının içindeki,bilemediğim,tahmin edemediğim albenili şeyler ürkütür.

6. 23 Haziran 2007
  7. BenTulis

BenTulis KURŞUN KALEM Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    Kaktüsü mü övmeli,fotoğrafı mı bilemedim.
    Kaktüsün o pürüzsüz teni üzerindeki her diken apayrı bir hayat görüşüyle ifade edilebilir.
    Kaktüsü fotoğraflayan o farklı bakış açısını göremedim ama.Yorum katılabilirdi,naçizane bir amatör fotoğraf manyağı olarak görüşüm.
    Objektifin ise harika,netlik falan on numara.Makinen okkalıymış,beğendim.

8. 7 Eylül 2007
  9. bera-berrak

bera-berrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

şutarafagittiAYNI KAKTÜSÜN AYLAR SONRAKİ POZUjeyyar

10. 7 Eylül 2007
  11. Herbela

Herbela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Açıkçası bana pek çekici gelmedi. Çünkü sanki yeşil bir sayfa ve üzerinde dikenler var gibi. Belki biraz uzaktan çekilseymiş daha iyi olurmuş. Yani sayfayı açınca insan burnunun dibinde dikenleri görüp şööle bir geriye çekiliyor. Fotoğrafçılıktan anlamam ama fotoğraf çekmeyi seviyorum. Güzel fotoğraflara bakmayı da:) Bera Berrak ın koyduğu kaktüs çok daha cazip görünüyor.

Bu fotoğrafı çeken arkadaşımın eminim ki çok daha güzel fotoğrafları olacaktır. Eleştirilerin gelişmesine faydası olacağı düşüncesi ve çabalarının devamı dileğiyle

12. 29 Mart 2008
  13. hobietamin

hobietamin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    fotoğrafa başlandığında makro çekim ve nesnelerle ilgili keşifler uzun zaman oyalar insanı, keyiflidir ama zamanla aşılır... işte benden bir tane...[​IMG]