Kalbim çok kırıldı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve gelinciK8787 tarafından 2 Nisan 2013 başlatılmıştır.

2 Nisan 2013
    Konu Sahibi : gelinciK8787
  1. gelinciK8787

gelinciK8787 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Burdan başka derdimi paylaşabileceğim kimsem yok..Kendimi hala çok üzgün hissediyorum, lütfen yorumlarınızda yapıcı olun...

Eşim.. Aslında iyi, içkisi kumarı sigarası olmayan, birikim yapabilmek adına birçok şeyden feragat eden birisi. Beni sever haftasonları çekirdek ailemizle mangal yakarız, bazende bana kahvaltılar hazırlar.. Ama sinirlendiğinde kendini kaybediyor ne yapacağı belli de değil..

Dün akşam işten geldim, dondurma almıştım sen hamilesin yapar içerikli şeyleri yeyip durma diye bana biraz söylendi. Tek yediğim yapay şey bu ztn, çünkü çok seviyorum. Beslenmeme acayip karışıyor..
    Neyse akşam yemek hazırladım, onu çağırdım bana dombili dedi şakayla biraz kızdım ama geçiştirdim, 10 dk geçti bu defada benide mi subo güreşlerine hazırlayacaksın diye yine gıcık bir şaka yaptı..Neyse ben artık patladım, senin yarın yiyorum hamileyim diye kilo aldım, kilo için çocuğumu istemeyeyim diye sinirlendim bağırdım.. Sonra bu kendin bana her şakayı yaparsın ben yapınca kızarsın demeye başladı ki ben ona on kere sordum kırılıyorsan yapmam diye, kırılmadığını söylemişti. Ama ben defalarca kiloma takılma dedim ona ki ztn bu konu morelimi çok bozuyor.. Neyse ben saydım o saydı.. Sus artık deyip ağzımı bütün gücüyle kapattı boğuluyordum nerdeyse, ellerini tırmaladım bıraksın diye, bıraktığındada tekme attım bacağına, sonra bütün gücüyle tokat attı, oan neye uğradığımı şaşırdım, çünkü bir şiddet uygulamadığı klamıştı.. bir yandan ağlayarak bir yandan giyinerek evi ter etmeye hazırlandım, kapıya durdu gitmeme izin vermedi en sonunda çekildi kapıdan.. Ben otogara gitmek için çıkmıştım ki,, arkamdan arabayla geldi görmezden geldim, biraz daha takip etti,, sonra arabadan inip yüzü perişan bir şekilde özür diledi benden biraz konuşalım sakinleş seni ben bırakacağım ototgara dedi. Sonra bir yere oturduk konuştuk yine beni suçlayıcı konuşmaya başladı,, hiç gönül almayı bilmez ki ztn..Bnede bırak beni otogara dedim, tmm deyip yine beni eve götürdü... Artık itirazda etmedim eve çıktık konuşmadık hiç gitti sigara alıp içmeye başladı önceden bıraktığı halde,, sonra gece konuştuk biraz,, ben onu bırakıp gideceğim diye çok korkmuş ben seni asla boşamam ama sen beni boşarsın dedi.. Bende benim can güvenliğim yok çok kontrolsuz sinirleniyorsun dedim.. Ya bir insan bir melek bir şeytan olur mu anlamıyorum ki..

2. 2 Nisan 2013
  3. Cudana

Cudana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Elleri kirilsin insallah ,
    bir insan eften puften bir sey icin hamile esine nasil el kaldirir aklim almiyor ...

Her ne kadar once sen ellerini tirmalayip tekme atsan da bunu yapmamaliydi
    Aslinda ikiniz de hatalisiniz
    Birbirinizi zayif noktalarinizdan vurmaya calisiyorsunuz
    bu da evliginizde surekli catismaya sebep olur

Bir daha olayi bu asamaya getirmeyin

Vallahi ne diyecegimi bilemedim
    cunku hamilesin ...

4. 2 Nisan 2013
  5. delta87

delta87 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sen hamilelikten kaynaklı biraz hassassın haliyle. şaka yapılır tabiki ama eşininde dozunu iyi ayarlaması gerekir sonuçta sizin parçanızı taşıyorsun karnında.. bu kadar duygusal bir döneminde bunları yapması hoş karşılanamaz zaten.. ama hangimiz hata yapmıyoruzki iyi bir insan diyorsun, oturup konuşun hassaslıklarını kırgınlıklarını ona anlat. seni gerçekten seven değer veren ve kaybetmek istemeyen bir eş ise zaten seni kazanmak için gönlünü alacaktır. ama asla kendi kendine sıkıntı yapma bebişini düşün lütfen.

6. 2 Nisan 2013
  7. eLmayRa_

eLmayRa_ En Güzel Dua'm Pro Üye

Beğenileri:
    1.873
    Ödül Puanları:
    113
    Bu yazdığıma kızacak birileri ama ben yine de yazarım. Hamile ve kadın olmanızı bir tarafa bırakıyorum ama neden birbirinizi tahrik ediyorsunuz. Ağzınızı kapatmış, siz tekme atmışsınız o da can havliyle tokat atmış. Biri bana tekme atsa ben de ona tokat atarım. Sizin yaptığınızla onun yaptığının arasında bir fark yok.

Üstelik kac aylık hamilesiniz niye böyle laf dalaslarına fiziksel hareketlere giriyorsunuz?

8. 2 Nisan 2013
  9. lnfinity

lnfinity Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bence her ikinizde sakalarinizin soylediginiz kelimelerin dozunu kacirmayin. Seviyenizi koruyun.

10. 2 Nisan 2013
  11. grill

grill Şükran Azram & Serra Begümüm &Sevgilim Üye

Beğenileri:
    221
    Ödül Puanları:
    43
    Kadın ve erkeğin gücü aynı değil.
    Ne olursa olsun, kadın ne kadar haksız olursa olsun
    üstelik hamile bir kadına bir erkek tokat atamaz.
    ya kadın düşseydi, çocuğuna bişey olsaydı.
    Kadın tekme atmakta hatalı ama erkeğin vurduguyla kadının vurması bir değil.
    Kadın vurur can acıtır, erkek vurur hastanelik eder.
    Bence eşini bu yaptığına pişman et ki bir daha cesaret edemesin.

12. 2 Nisan 2013
  13. gelinciK8787

gelinciK8787 Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Benim tekmem onun canını yakmaz, ztn yapılıdır, o attığım küçük tekme onu etkilemez.. Sadece saygısızlık ettim diye sinirlenmiş vurmaya kalktığım için, ama bende onun ağzımı boğacak gibi tıkamasından nefret ediyorum

14. 2 Nisan 2013
  15. Mev*Can

Mev*Can Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    şiddete şiddetle cevap vermiş eşin..

tamam hamilesin,hassassın anlıyorum ama şakalarınızın ve tepkilerinizin dozunu biraz ayarlasanız bi sorununuz kalmaz.

belliki eşini seviyorsun,oda seni seviyor evcilikten çıkın artık.

eşinin vurması çok acı ama ben, senin ona uyguladığın şiddetin verdiği refleks olarak düşünüyorum..

16. 2 Nisan 2013
  17. ilkduyansenol

ilkduyansenol kaça bölünebilirim Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    48
    bizde birkaç gün önce tartıştık belki okuumuşsundur konumu.sinirlendiği zaman erkekler fiziksel ,ağza alınmıyacak kelimeler söylüyor ama önemli olan bunu birdaha tekrar etmemesi için önlemini almak.ben 13 yıldır evliliğimde eşimi tanıdığım için söylüyorum sinirlendiği zaman cevap vermem , o kızgınsa ben susarım ben kızgınsam o susar susmadığım içinde küfürü yedim yani.etki tepki meselesi sen nasılki onun sölediklerine sinir olup kızdıysan oda sana aynı şekilde sinirlenmiş.bir taraf kızdığında diğer taraf mutlaka susmasını bilecek sonra duymak istemediğiniz kelimeler,fiziki şiddet hemen ardından geliyor .yaşamak istemediğiniz duymak istemediğiniz şeyi karşı tarafın yapması için zorlamayacksınız.

Son düzenleme: 2 Nisan 2013
  18. 2 Nisan 2013
  19. eLmayRa_

eLmayRa_ En Güzel Dua'm Pro Üye

Beğenileri:
    1.873
    Ödül Puanları:
    113
    O kadarını bilemem, yapılı olmasa bile sonucta erkek elbetteki canı sizin kadar yanmamıştır.

Diyorum ya karşılıklı sakin konuşabilmeyi öğrenmeniz lazım. O sizin boğazınızı sıkıyor siz ona tekme atıyorsunuz falan.

Bir de eğer geri dönecekseniz gitmeyin otogara falan, bir süre sonra blöf inandırıcılığını yitirir.