kalbim Dayanmıyor

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve ingilizceci tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ingilizceci
  1. ingilizceci

ingilizceci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar dun yıne kırmızıları gordum ve tabıı moral sıfır esıme patladım sankı o sucluymus gıbı butun gece agladım senağlama cıkıp cok uzaklara gıtmek kacmak ıstedım içimden bı ses kaderıne razı ol dedı olmuo kabul et olmuo bırak artık dedım kaderıme agladım... olmayan bebegıme...... eşime agladım dun gece ....

2. 20 Kasım 2008
  3. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    kırmızılar ne canım :uhm:
    isyan etme sakın allah hayırlısını bilir
    bak bende 1 senedir istiyorum ama olmuyo

4. 20 Kasım 2008
  5. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım hepimiz benzer şeyleri yaşıyoruz seni çok iyi anlıyorum....evet bazen üzülüyorum, ağlıyorum sanki hiç bebeşim olmayacak gibi geliyor ama daha sonra yeniden umutlanmaya başlıyorum daha dur diyorum kendime daha çok yolun başındasın daha hemencecik pes edilirmi?

senin sorununu bilmiyorum ama ben geçen sene dış gebelik geçirdim ve hala hamile kalamadım klomen tedavisi görüyorum 2 aydır ondanda olumlu bir gelişme yok sanırım bir sonrakı aşamaya geçicez bir kaç ay sonra aşılama ondan sonrada tüp bebek...... ben üzüldüğüm zamanlar diyorum ki kendi kendime kızıyorum dur diyorum sen ne tüp bebek yaptırdın ne aşılama ne böyle diyorum dünyanın sonu değilki düşünsene tüp bebek yaptırıp tutmayanlar daha sonra kaç kere deneyenler var umutları tükenmiyor düşünüyorumda onların yerinde ben olsam karaları bağlamış ölmüştüm bitmiştim o yüzden tatlım daha çok yolun başındayız daha çok yolumuz var en son çare tüp bebek oda tutacak diye birşey yok 1. de de tutabilir 6. da da bu tamamen yaratıcıya kalmış herşeyin vakti zamanı var umutlarımızı tüketmemeliyiz kendimizi ve eşimizi üzmeyelim yıpratmayalım dimi tatlım....

ben artık hergünümü düşünmekle geçiriyorum daha bu sabah kalktım ve düşündüm bu kadar çok çocuk istiyoruz heray yeni bir umut ve yeni bir yıkım ama sanırım çocuk diye tutturmaktansa sağlıklısını hayırlısını istemek gerekiyor sanırım olmuyorsada rabbimin bir bildiği var...... şuan yine streslerdeyim ama giderek artık daha sakin düşünmeye başladım.....

6. 20 Kasım 2008
  7. rzme

rzme öpmeye kıyamadığım..... Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    üzülmeyin ne olur herşey allahtan geliyor allahın takdirine razı olalım dua edelimki allah yardımcımız olsun ne olur isyan etmeyelim ingilizcecim bunun bedelini ödetmeye çalışma ne olur şunu untma;
    -allah sana nasip ederse o bebeğin yanlız sen değil eşinde sahip olacak onu üzme aksine bu günlerde destek olun birbirinize....sevgiyle:)

8. 20 Kasım 2008
  9. trapper55

trapper55 Çok Şükür Allah'ım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepimiz aynı durumdayız inan bence de eşini üzme birbirinize destek olun bunlar çok zor günler ama inan Allah ın izniyle bebişini kucağına alacaksın ve hepsi bitecek umutla ve sabırla beklemekten başka çaremiz yok

10. 20 Kasım 2008
  11. ingilizceci

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar Allah hepınızden razı olsun o kadar daraldım kı bılıyorum benı sızden daha ıyı anlayan olamaz cunku aynı seylerı yasıoz :KK43:

12. 20 Kasım 2008
  13. serdi

serdi Guest

canım üzülme ne olur bende bu ay tedavi görüyordum(klomen) dünde iğne vurundum yumurtanın biri çok büyümüş çatlamamış doktorum kiste döner büyük ihtimal dedi yani bebeiş başka bag-hara kaldı gibi eğer kist olursa bide kist tedavisi görücem hayırlısı üzülme ne olur zamanı gelmemiştir daha sabırlı olmalıyız doktora gidiyomusun bilmiyorum ama doktora gidebilirsin ilaca adetliyken başlanıyo karar verirsen hemen gitmelisin sağlıkla kal....

14. 20 Kasım 2008
  15. ingilizceci

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım gıdıyorum dr a ama degıstırcem galıba cunku baktı sorun yok bıraz daha deneyın dedı bu ay hsg cekecek bılmıyorum kı zaman mı kaybedıom yoksa normal mı bunlar

16. 20 Kasım 2008
  17. serdi

serdi Guest

canım doktorun ne diyosa doğrudur ben birkez hamiş kalıp düşük yaptım sonra 7 ay oldu 5 aydır deniyoruz banada doktorum bi sorun yok dedi denk gelmemiştir dedi şimdi takip yaptırıyoruz bakalım ama bu ay hiç ümit yok yani ben doktorumun tavırlarından öyle anladım inşallah kist falan olmazda çalışmalara devam ederiz..

18. 20 Kasım 2008
  19. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar oldu toplam korunmayı bırakalı???dr eğer bi sorun yok diyorsa bebek stresetende olmuyoo.ne kadar çok kafana takarsan bebek senden o kadar uzakalşıyor.ben bebeği kafama çok taktım ve hormonlarımın dengesini bile bozmuşum.13 ayımda hiç aklımda bile yoktu bebek çok yoğun bir dönem geçirmiştim ve o ay hamile kalmışım.yani senin durumunda psikolojik ve stresten kaynaklanıyor olabilir eğer tıbbı bir sorun yoksa...allahım en kısa zamanda sana ve isteyen herkese bu duyguyu yaşatsın inşallah.