Kalbim kırıldı..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve masraf tarafından 7 Ekim 2010 başlatılmıştır.

7 Ekim 2010
    Konu Sahibi : masraf
  1. masraf

masraf Deli ruh hali iyi gelir ama biz cok abarttik. Üye

Beğenildi:
    241
    Ödül Puanları:
    163
    konuya nerden başlayayım bilemedim.. eşimle evliliğimiz neredeyse 2 yıl olacak ama ben bu iki yılda aramızdaki saygıyı nasıl kaybettik anlayamadım..
    halbuki çok istemiştim birbirine sesini hiç yükseltmeden, gece sarılıp birbirine yüzünü dönmeden rahat etmeyen, yıllarca böyle yaşayan insanlar gibi olalım. ama olmadı sanırım. daha yeni yaşadığım küçük bi olayı anlatayım. geçen gün dışarı çıkmıştık. yağmur yeni atıştırmaya başladı. yolda yürürken tam karşıya geçiyodukki bi minibüs çıktı yola ben de bekleyelim geçsin dedim. neyse durduk, ama minibüsleri biliyosunuz durdular mı bi daha kalkmak bilmiyolar. ben de hem yollar kaygan hem de acelemiz yok nasılsa diye bekliyordum geçmesini. eşim geçelim diye çekiştirdi. ya dur geçsin adam önüne bile bakmıyo doğru dürüst dedim. vay efendim sen misin bunu diyen.. sen niye geç dediğimde geçmiyosun, niye dediğimi yapmıyosun ben dışardayken naparsam aynısını sen de yapacaksın falan diye bağırmaya başladı.. insanlar bize bakıyo ben yerin dibie geçtim tabi. ama bu ilk yapışı değildi bi çok kez konuştm uyardım dışarıda,akrabalarımızın yanında böyle davranma ne derdin varasa evde halledelim diye ama bi türlü beceremedik bunu.. tabi ben yine sesimi çıkarmadım bi Allahım yarabbim dedim yürüdüm olay büyümesin diye. ama yaptığı içime oturdu ve kendi kendime küstüm ona.. gittiğimz yerden de zevk almadığım için zehir oldu ikimize de. bugün ikinci gün hala çok gerekmedikçe konuşmuyorum çünkü özür bekledim ondan ama hiçbişey olmamış gibi davranmak istiyo.. akşam kırgınlığımdan,, sinirimden ağladım bütün gece onun haberi olmadan sonra yanıma geldi konuşalım böyle olmaz diye ama ben sonra dedim zaten sonrada uyuyup kalmışım.. çok uzattım farkındayım ama kimseye anlatamadığım için burda anlatmak istedim sadece. okuduğunuz için sağolun..

2. 7 Ekim 2010
  3. polyanan

polyanan "Kırpık ile pıtır" Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    bence cok uzatmamissin arkadasim az bile yapiyorsun hic yüzüne bile bakmamalisin insanlarin yaninda yolda bagirmak kizmakda ne demek:kızgın:
    cok gurur kirici ve rencide edici bir durum:gitme:
    senden özür dileyene ve ayni seyi birdaha yapmayacagina soz vermeli.sen tekrardan güzelce konus anlat canim.

4. 7 Ekim 2010
  5. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    bencede çok haklısın...sessiz kalmamalısın yoksa bu davranışlar artarak devam edebilir.

eşin yaptığının yanlış olduğunu seni kırdığını üzdüğünü görmeli anlamalı.ağlamanıda saklama görsün seni ne kadar üzdüğünü utanması gerekiyorsa o utanacak. o hala yaptığının yanlışlığının farkında olmayabilir ona göre normal bişidir.sen bunu ona gerek hareketlerinle gerekse sözlerinle anlatmalısın

6. 7 Ekim 2010
  7. masraf

Beğenildi:
    241
    Ödül Puanları:
    163
    aslında hiç öyle hötzöt bi insan değil ama sinirlenince kalbimi o kadar kırıyo ki anlatamam. gururumu kırdı dediğin gibi gerçekten.. kendi de farkında oluyo bazen ama iş işten geçmiş oluyo. derdim akıl istemek değil aslında sadece anlatmak istedim sanırım..

8. 7 Ekim 2010
  9. dillerim_lal

dillerim_lal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    108
    bizde zaten sana akıl vermiyoruz haddimize de değil.seni çok üzülmüş gördük yorum yaptık

10. 7 Ekim 2010
  11. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    bencede canim ozur dilemeden yuz verme,
    hos ozur dileyip dileyip ayni seyi yaptiktan sonra o ozrun ne kiymeti var?
    acaba esin evlenmeden oncedemi boyle sinirliydi yoksa su siralarmi oyle baska bi skntisi fln varmi?

12. 7 Ekim 2010
  13. masraf

Beğenildi:
    241
    Ödül Puanları:
    163
    evlenmeden önce bi kere daha tartışmıştık yine bağırmıştı ama şu sıralar çok stresli işle ilgili problemleri okulu kursu koşturup duruyo ama ben yine de bana bağırmasını haklı görmüyorum.
    yapısında bağırmak var kendine engel olamıyor sanıyorum

14. 7 Ekim 2010
  15. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    canım benım haklısın
    madem araya zaman vermıssın
    bu sefer konusmak ıstedıgınde guzelce anlat
    bu davranısların yuzunden ondan soguyabılecegınden bahset

16. 7 Ekim 2010
  17. Benimdilemmam

Benimdilemmam Pain... Üye

Beğenildi:
    1.019
    Ödül Puanları:
    163
    ay benımde sevgılım cok cok sınırlenınce bagırıyor cok uyuz oluyorum bu huyuna

18. 7 Ekim 2010
  19. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    tabiki, sana bagirmasini hakli bulamayiz zaten
    benim sormak istedigim gecici bi durum mu yoksa hep mi boyleydi
    ama anlasilan karakterinde var ama su siralar bazi nedenlerden dolayi biraz fazla...
    biraz soguk davran belki kirildigini anlamis zaten ama oyle bisey olmamis gibi davranmakla
    duzelmeyecegini anlasin