kalbime söz geçirebilseydim keşke... birderdim var yardımlarınızı esirgemeyin ltfn.

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve XxX_havva_XxX tarafından 30 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : XxX_havva_XxX
  1. XxX_havva_XxX

XxX_havva_XxX aşk bize yakıştı.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşLar konuyu yanLış yere açtıysam özür diLerim, burada yeniyim..

senağlamasenağlama arkadaşLar, yakLaşık 1 senedir biriyLe çıkıyordum,,o beni, ben onu çok seviyordumm... sonra kavgaLarımız başLadı ama sebepsiz.. yani ufak tefek nedenLerden doLayı..artık beni eskisi gibi sevmediğini anLıyordum o sırada da en yakın arkadaşımla da konuşuyordu önceLeri bana hediye filan alacağında, en yakın arkadasımdan yardım istiyormuş daha sonraları aralarındaki sohbet iyice koyuLaştı.. senağlama ama bizim öle bi arkadaşlığımız varki kardeş gibiyiz/gibiydik yani o yüzden ne arkadasımdan ne de sevgilimden asla şüphelenmedim senağlama keşke şüphelenseymişim....!

her ne oLduysa bi akşam ayrıLalım dedi,, çok üzümüştüm ama üsteLemedim de yani biLmiyorum gözünde aciz gibi gözükmek istemedim.. peki ama neden?? dedim...
    oLmuyor artık eskisi gibi... yollarımıza ayrı ayrı devam edelim dedi... o gece ağLamaktan hiç uyumamıştım.... peki demekle yetindim ve ayrıLdık.. ertesi günü ''''en yakın arkadaşıma sarıLdım ve ağLamaya başLadım'''' ama nerden biLebiLirdim ki benden ayrıLmak isteyişinin sebebi sarıLdığım insanmışşŞ..
    bana ayrıLmak istediğini söyLediği gece ona sabaha kadar mesaj atmış, teklif etmiş.. ama arkadaşım teklifini kabuL etmemiş..
    aradan 3 ay geçti ve ben ne artık arkadaşımLa FazLa samimiyim,, ne de eski sevgilimLe konuşuyorum..
    dün okulda karşıma geçip 'sensiz geçen 3 ayda değerini anLadım pişmanım affet' dedi... bense yüzüne biLe bakmadım, 1 hafta sonra tekrar gelip tekLif etti, bu sefer arkadaşLar bak akıLLanmış çocuk, pişman kabuL et, sende seviyosun işte.. dediler.. doğru haLa unutamamıştım.. birde hergün gözümün önünde oLduğu için unutmak koLay oLmuyor..
    şimdi sizden yardım istiyorum,,, sizce kabuLetmeLi miyim???
    senağlama yardımLarınızı esirgemeyin :a015:

2. 30 Mayıs 2009
  3. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle hayır derim kendi adıma ancak belliki seviyorsun belki şu açıdan bakarsan devam edebilirsin birlikteliğiniz içinde snei aldatmamış dürüstçe bitirmiş ve sonra başkasına teklif etmiş yani sözün özü öyle her hareketinde başına kalkmayacaksan devam et şimdiden kolay gelisn

4. 30 Mayıs 2009
  5. SaGoSu KaJmEr

SaGoSu KaJmEr sessizliğine aşığım!!! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kesinlikle hayır derim kendi adıma ancak belliki seviyorsun belki şu açıdan bakarsan devam edebilirsin birlikteliğiniz içinde snei aldatmamış dürüstçe bitirmiş ve sonra başkasına teklif etmiş yani sözün özü öyle her hareketinde başına kalkmayacaksan devam et şimdiden kolay gelisn

6. 30 Mayıs 2009
  7. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    oncelıkler arkadasını tebrık ederım kabul etmemıiş

etseydı hıc uyugun olmazdı....
    Bugun en yakın arkadasına teklıf eden yarın neler eder
    ben olsam asla kabul etmezdım yol yakınken kurtuldun

8. 30 Mayıs 2009
  9. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sakınnnnÇok üzgünüm çoook

10. 30 Mayıs 2009
  11. biricik_06

biricik_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canımın içi sorman hata o kız kabul etse sen umrumda olacak mıdın?ortada kaldı yine sana sığınıyor hayatının aptallığı olur.o tercihini çoktan yapmış heleki bu kişi arkadaşın çok adice karakter sıfır bu adamda.sakın ama sakın.bunu sana birdaha yapmayacağının garantisi ne.

12. 30 Mayıs 2009
  13. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.032
    Ödül Puanları:
    163
    kesinlikle affetme canim bir insan yedisinde neyse yetmisindede odur bir süre sonra senden yine sikilip baskalarini aramaya baslar

14. 31 Mayıs 2009
  15. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Çoğunluğa katılıyorum ve asla diyorum.

16. 31 Mayıs 2009
  17. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kabul etme ama mutlaka sor barışırsanız hangi arkadaşına sarkacakmış?
    üzülmene bile değimez!..:mymeka:

18. 31 Mayıs 2009
  19. agathos

agathos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım arkdaşın kabul etmediği için sana dönmek istiyor tekrar sakın oyuna gelme ama çok seviyorum diyorsun kabul edecek gibisin diyecek pek bişey yok gibi bu durumda