Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim!

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve EU2 tarafından 25 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

  25 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 1. EU2

  EU2 Guest

  Bunca yorgunluğun üstüne biraz durup dinlenmek istiyor kalbim. Bir omuza yaslayıp başımı, azıcık soluklanmak, hatta bir ömür boyunca güçlü görünmek adına tuttuğum gözyaşlarımı kollarında serbest bırakmak.

  Kalbimin Sana ıhtiyacı Var Sevdiğim!

  ıstediklerim aslında o kadar basit ki, belki de bana öyle geliyor. Yaşadığım sıkıntıları üstüne atmak değil derdim. Tam da tersi, bütün hepsini unutmak için sana koşmak istiyorum. Yangın yerine dönen şu kalbimi, aşkınla söndürmem gerek....

  Öyle uykusuzum ki gecelerdir, bilemezsin. Sensizliğin parçalayan ağırlığından olsa gerek, sürekli uyandığım huzursuz uykulardan, bedenim yorgun düşüyor. Sen gelsen, kafamı koyar koymaz dalıp gideceğim mutlu bir gecenin özlemini çekiyorum.

  Gittiğin her yerde izini sürerek, senin için delice, acınası bir hasretle ardından koşarak, hep bekleyerek, hep özleyerek geçiyor vakit. Ellerimizden kayıp giden şu zamanın geri dönüşü de yok üstelik, bundandır kavuşma telaşım.
  Hayatıımı şöyle bir gözden geçiriyorum, ne kadar çok ertelediğim umut var. Seni ertelenmişler listesine koymak istemiyorum. Ne varsa yaşanılacak, tadını çıkarsak! Bir filmi izleyip gülsek mesela, patlamış mısır kokusu eşliğinde. Aşkı kıskıvrak yakaladığımız geceleri çoğaltıp, kendimizi sıyırsak bu dünyanın tüm gürültüsünden, olmaz mı?

  Bazen aklının içine girmek istiyorum. Ne düşündüğünü bilmek, yüreğinin içine sızarak, ne hissettiğini anlamak ve ne öğrendiysem bugüne kadar, hepsini unutarak, seninle yeniden başlamak ihtiyacındayım.

  Aklım, ruhum sende takılı kalmışken, gündelik hayata uyum sağlamak da zor aslında. Dostların kahve sohbetleri, bir film karesi, el ele yürüyen bir çift, gördüğüm her ne varsa, kaçışlarıma daha çok itiyor beni.
  Gün olur da usanırsa kalbim, bu uzun ve hiç bitmeyecek bekleyişlerden diye korkuyorum. Senden ayrılmak dert değil, kapatırız bir gece yarısı telefonları, kendimizi bitiririz birbirimizde. Sonra ne olur? Aklım ayrılığı kabullense de, başka bir ten tenime değdiğinde, yüreğim yine ihanet sayar bir yabancının gözlerime bakan gözlerini. Sana ait olmaktan vazgeçmem için, kalbimin bunu kabullenmesi gerekir, yoksa mantığım bitti diye çığlık atsın, ne fayda? Senin adını söylersem sevişirken, gittiğim yerde bir kitap görür ve seni aramak istersem ya da en sevdiğim şarkı çaldığında aklıma yine sen gelirsen, gerçekten senden ayrılmış sayılır mıyım?

  Sevdiğim, serin bir yaz gecesinin ortasında gelsen, hiç haberim olmadan, ansızın çalsan kapıyı, karşımda seni görünce gözlerim ışıldasa, sessiz bir çığlık atsam içimden, dakikalar boyunca sarılıp kalsak o kapının önünde. Balkonda bir güzel masa kursam, yanına da bir küçük duble koysam hasrete yakışır diye; sonra sen anlatsan yokluğunda neler yaptığını,  (başka bir siteden alıntı )
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 29 Temmuz 2009
 2. 25 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 3. Asmin

  Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

  Katılım:
  11 Temmuz 2008
  Mesajlar:
  7.824
  Beğenildi:
  193
  Ödül Puanları:
  153
  bunlari kendin mi yaziyosun belinay?
   
 4. 25 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 5. BeLLa

  BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

  Katılım:
  22 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.390
  Beğenildi:
  8
  Ödül Puanları:
  106
  "Gün olur da usanırsa kalbim, bu uzun ve hiç bitmeyecek bekleyişlerden diye korkuyorum. Senden ayrılmak dert değil, kapatırız bir gece yarısı telefonları, kendimizi bitiririz birbirimizde. Sonra ne olur? Aklım ayrılığı kabullense de, başka bir ten tenime değdiğinde, yüreğim yine ihanet sayar bir yabancının gözlerime bakan gözlerini. Sana ait olmaktan vazgeçmem için, kalbimin bunu kabullenmesi gerekir, yoksa mantığım bitti diye çığlık atsın, ne fayda? Senin adını söylersem sevişirken, gittiğim yerde bir kitap görür ve seni aramak istersem ya da en sevdiğim şarkı çaldığında aklıma yine sen gelirsen, gerçekten senden ayrılmış sayılır mıyım?"


  senağlama
   
 6. 26 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 7. snookie

  snookie Popüler Üye Pro Üye

  Katılım:
  5 Şubat 2007
  Mesajlar:
  1.506
  Beğenildi:
  130
  Ödül Puanları:
  153
  Biliyorum ki bu yorgunluk çok zor geçecek...

  Biliyorum ki attığın her adım her hatıranı bir tokat gibi yüzüne vuracak...

  Biliyorum ki en büyük savaş sanki sana bir düşman gibi kalbinde çıkacak; sen yenmeye çalışacak o usanmayacak...

  Biliyorum ki döktüğün her gözyaşında acıların çoğalacak...

  Biliyorum ki zaman kanatarak, acıtarak her şeyi senden alıp götürecek...

  Biliyorum ki bana sabırlı olmayı, beklemeyi öğreten zaman sana da öğretecek bunları...

  Sevgilerimle...
   
 8. 26 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 9. EU2

  EU2 Guest  nekadarda güzel ve doğru yazmışssın snookie ,seni çok sevdiğimi ve her devresinde yanımda olduğunu biliyorumm GEÇıCEK DıMı ??​
   
  Son düzenleyen: Moderatör: 27 Temmuz 2009
 10. 26 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 11. EU2

  EU2 Guest

  Aşk seni bulabilir de, uzakta durabilir de
  Samimi oluyor derken mesafe koyabilir de
  Bu böyle vurabilir de, ilgisiz durabilir de
  onu sana katıyor derken tuzaklar kurabilir de
  Bu böyle
   
 12. 26 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 13. BolSekerli

  BolSekerli ((B&M)) Pro Üye

  Katılım:
  26 Nisan 2007
  Mesajlar:
  3.285
  Beğenildi:
  33
  Ödül Puanları:
  148
  Canım...

  ınan ki hep seni düşünüyorum ben...

  Kendimi senin yerine koyuyorum, inanıyorum çok zor günler geçirdiğine... Yıkıldığına, yaralandığına...

  Duyduğumda şok oldum, çünkü ilişkinin nasıl yoğun olduğunu biliyordum, tıpkı benimki gibi...

  Senden sonra ben bile artık ilişkime güvenemez oldum Belinay...

  Ama unutma, ne yaşarsak yaşayalım, her şey bizim için... Ders almamız, şükretmemiz lazım...

  Evet yaşadıkların çok acı ama bundan da acısını yaşayanlar var inan bana... Senin için her zaman dua ediyorum... Zaman her şeyin ilacı... Unutacaksın, muhakkak... Eğer gerçekten unutmak istiyorsan, bir süre aşk kelimesinden uzak kal... Sen hep böyle yazdıkça içinde kin dolacak ona karşı... Ona kin de aşk da hissetme... Kalbinin sadece sana ihtiyacı var ona değil... Bence kendince ona teşekkür et, insanların ve dünyanın ne kadar iğrenç olduklarını gösterdikleri için...

  RABBıM yar ve yardımcın olsun canım, dualarım seninle...
   
 14. 26 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : EU2
 15. EU2

  EU2 Guest

  Burcum çok teşekkür ediyorum canım arkadaşım biliyorum neler hissettiğini sağolasınız özlem ve sen msn üzerinden bile hep destek oldunuz bana :KK43: