Kalça USG sinde sorunla karşılaşanlar

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve derinzlm tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : derinzlm
  1. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam kızlar kalça usglerimiz çekildikçe sorun çıkan arkadaşlarımız da çoğaldı .Buradan takiplerimizi ,kullandığımız cihazları,dikkat ettiklerimizi ( altını açarken,yatırıken vs.) Usg.sonuçlarımızı yazıp paylaşalım .Paylaştıkça daha çabuk atlatacağımıza eminim bu sıkıntılı günleri .

2. 30 Nisan 2009
  3. ssaslan

ssaslan oğluşuna aşık (Sibel) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hepiniz en kısa sürede güzel sonuçlarınızı buraya yazarsınız inşallah

4. 30 Nisan 2009
  5. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    inşallah arkadaşlar hepinizin duasına ihtiyaçları var minik yavrularımızın

6. 30 Nisan 2009
  7. BeyazBulut

BeyazBulut zamanı gelince... Pro Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    sağol özlemcim böyle bir konu açtığın için bize usg den verilen sonuç

sağ kalça alfa 53 beta 49 sol kalça alfa 62 beta 63

çocuk doktoru bizi ortapediye yönlendirdi oda tekrar film istedi usg değil filmden sonra bize dediği şu çocuğunuzun cihaz kullanması gerek kalça yuvaları tam gelişmemiş ikisindede var ama sol kalça daha fazla ve bizi medikallere yönlendirdi 175 tl ye korse gibi bişey taktılar onunla tekrar film çekildi kalçalar tam yerine oturmuş 2 ay boyunca sadece alt değişme ve banyo için çıkarılıcak sonra tekrar kontrol dün ilk gecemizi geçirdik kızım çok haraketli bir bebek olduğu için çok yadırgadı alışmaya çalışıyor yavrum sırt üstü yatırdım gece yastıkla beline destek yaptık ünki korseden dolayı kalça kısmı havada kalıyor ayaklarının altınada ufak bir yastık koydum onlarda aşağıya sarkmasın diye şimdi yan yatırdım uyuşmuş heryeri garibimin yine aynı ama bu sefer sırtınada destek ve bacak arasına da destek koydum biraz böyle yatsın sonra öbür tarafına yatırıcam allah hepimizin yardımcısı olsun

8. 30 Nisan 2009
  9. BeyazBulut

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    şimdi benim aklıma takıldı şirincek sizin taktığınız sürekli üzerinde ama biz alt değişimi için sürekli çıkaıcaz ee ozaman bunun bir faydası olurmuki ya

10. 30 Nisan 2009
  11. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevgicim nolur sabırlı ol inan cok üzülüyorum minik kardelen için.allahım yardım etsin ona.sanada sabır versin

12. 30 Nisan 2009
  13. BeyazBulut

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    sağol canım üzülmemeye çalışıyorum sütümün etkilenmesini istemiyorum biliyorum kardelen çiçeğim iyi olucak diğer bütün bebişlerimizde neler var hastanelerde allaha çok şükür biz yine iyiyiz sende merak etme berru prenses güzel haberle dönücek inşallah evine

14. 30 Nisan 2009
  15. neslim35

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ,
    canım ben gazi zorer diye bir prof. var bu konuda uzman onu bile aradım oda öyle söyledi.. resmen ihtisas yaptım bu konu üzerine

Son düzenleme: 30 Nisan 2009
  16. 30 Nisan 2009
  17. BeyazBulut

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    insan kime inanıcağını şaşırıyor ya bizim doktorda bunu kullanıcaksınız dyor anlamadım gitti artık bakıcaz iki ay sonra

18. 30 Nisan 2009
  19. neslim35

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    canım ben senin kafanı karıştırmayayım ben böyle biliyorum. sizin durum belki farklıdır dicem ama bilmiyorum sende bir araştır bakalım.