Kalça Ve Basende Tüylenme ?

Konusu 'İstenmeyen Tüyler' forumundadır ve çığlık tarafından 20 Eylül 2007 başlatılmıştır.

20 Eylül 2007
    Konu Sahibi : çığlık
  1. çığlık

çığlık Guest

mrb arkadaşlar .bu siteyi lazer epilasyon hakkında araştırma yaparken buldum .benim sorunum şu;benim basen,kalça (kısacası popoda)tüylenme var . bu tüylenme normal bi insandakinden fazla ancak artış yok .yani senelerdir aynı şekilde bi artış yada azalma yok .doktoro gittim hormon testi yaptırdım herşey normal çıktı...benim gibi olan birini duydunuzmu hiç ,benim etrafımdaki insanlarda (ailemde dahil ) hiç böyle bi durum yok .ve bu bölgeye lazer epilasyon yaptırılırmı ve hiç yaptıranı biliyomusunuz.ben yaptırmayı düşünüyorum ama ya sonra artarsa diye korkuyorum ama bu şeklide evlenmek bile istemiyorum .ben kendimden iğrenirken bi başkası nasıl iğrenmez .ooofff işte .canınızı sıktıysam özür ...cvblarınız için şimdiden tşk...

2. 20 Eylül 2007
  3. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    bence lazer epilasyona git ve görüş. yani yaptırman gerekmiyorki fikir alırsın doktordan. artış olacagını sanmıyorum ama azalma yani bitme inceyse tüyler çooookkk uzun seans sürebilir. çünkü lazer çok kalın tüylere etkili inceleri çok uzun seanslar sonra sonuç veriyor. benim bi erkek arkadaşım kollarına ve sırtına gitmişti 1 seans yaptırdı 4 ay kıl çıkmadı :) ama ben karın bölgeme yaklasık 6 seans gittim çok az etkisini gördüm. bu arada yengemde de var benim tüy kalcasında. sir agdayla alıyor.

4. 21 Eylül 2007
  5. Niobem

Niobem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cnm lazer sadece kalın tüy köklerini(siyahları) görür.
    popo/kalçandakiler de koltukaltı gibi kaln değil,incedir. oraya sir yaptırmakdan başka care yok...sir sonrada bioderm-yada karınca yagı sür... evlenene kadar en azından azaltırsın.

6. 21 Eylül 2007
  7. çığlık

çığlık Guest

ayşegul ve niobem cvblarınız için tşk.niobem haklısın lazer kalın tüy köklerini görüyoda benim ki ne kalın ne ince .zaten ince olsa umursamıyacamda .biraz kalına doğru bi yapısı var ama kalında diyemem ...sanırım benim gibi bi probleme sahip çok az kişi var.ooff ya bazen nefret ediyorum kendimden.yinede bu konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim.

8. 17 Mart 2008
  9. april_sun

april_sun Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    39
    Ödül Puanları:
    108
    canım aynı sorundan bende muzdaribim. lazer için görüştüm ama görmz dedi doktor. bende sir ağda yaptırmaya bşladım.:sm_confused: ama simdi mutluyum. yani tüyler dahada inceldi seyreldi falan.. bide avonun tüy azaltıcı kremini sürüyom ağdadan sonra. hatta karınca yumurtasına başlasam mı diye düşünüyorum.istersen sende dene..:dance:

10. 17 Mart 2008
  11. akasya26

akasya26 Guest

iki arkadaşım, karınca yumurtası yağı ile çok iyi sonuçlar aldılar.
    ağda yaptırdıktan sonra, 3-4 gün masaj yapıyorsunuz sadece,
    bir deneyin isterseniz. aktarlarda var, 15 ytl falan,
    inşallah memnun kalırsınız,

12. 28 Nisan 2008
  13. EU1

EU1 Guest

tatlim en iyisi doktora gorunceksin
    yada lazerle yada igneli epilasyonla tamamen aldiricaksin yüzde yüz sonuc yerimseniben

14. 29 Nisan 2008
  15. astraea

astraea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim de aynı şekilde kalça-bel-karın tümden sıkıntı verici.. belime ağda yapıyorum ama batıklar yüzünden git gide lekelenmeler olmaya başladı. bu yaz lazer epilasyona ben de başlamak istiyorum.. o kadar sinir bozucu bir durum ki sanırım çekmeyen anlamaz :KK43:

16. 29 Nisan 2008
  17. pufidik22

pufidik22 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    yalnız değilsiniz kızlar bende sizdenim belkie daha fazlası olabilirim ağda bana deri soyma işlemi gibi geliyo öyle çok ki :KK43:(
    ben sir ağdaya başlıcam bu emla kremi almamın nedenide bu zaten gerçi koca popoya kaç kutu krem gider bilmiyorum

18. 29 Nisan 2008
  19. burcumm23

burcumm23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimkiler sarı sarı dikkate almıyom ama bel kısmım biraz siyah gibi sir ağdamı yaptırsam acaba :KK43: