kalçalarda sivilcesi olanlar:(

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve nunnu tarafından 13 Eylül 2008 başlatılmıştır.

13 Eylül 2008
    Konu Sahibi : nunnu
  1. nunnu

nunnu Guest

arkadaşlar ya benim sorunum şu kalcalarımla devamlı sivilce çıkıo ve bunu beni çok rahatsız edio. nasıl başa çıkacagımı bilmiorum. görüntü olarak kötü duruo. gectikçen sonnra bile orkızarıklığı uzun süre devam edio. dıceksınız kım görüo die dıesırnaşık şey ama benım için kötü olması yetrlı:çok üzgünüm: ayrıca kötü görüntüyü geçtim çok acıosenağlama bazen üzerine oturamayacağım kadar büyük çıkabilio:çok üzgünüm: bana yardımcı olabilir misiniz bu konuda

2. 13 Eylül 2008
  3. nese_nese

nese_nese Guest

güzelim elinden geldiğince nemli tutmamaya ve içinde karışım olarak naylonsu iç çamaşırları giyme.benim cildim çok hassas olduğu için adet döneminde fazla nemden dolayı olur genelde yani altını kuru tut:)

4. 13 Eylül 2008
  5. fedis

fedis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    büyük ihtimalle cildinizin kullandığınız deterjana karşı bir alerjisi var. Bebekler için kullanılan toz deterjanlardan kullanın ve makinenizin ek durulama seçeneği varsa yıkama esnasında seçin. Bir değişiklik olmazsa cildiyeciye görünmenizde fayda var. İlerde sivilcelerin izleri kalabilir çünkü.

6. 13 Eylül 2008
  7. nunnu

nunnu Guest

HIMM bunları dıkkate alacagım tesekkürler. öğrenci evinde kalıorum doal olarak öle çok ii bi makinemız yok Yinede Allah a şükür idare edio. zaten genellikle anneme getiriorum iç çamasırlarımı orda ne kadr yıkarsam içim rahat etmio. dediğinizi yapacagım çok saoluna.s

8. 13 Eylül 2008
  9. EU1

EU1 Guest

tatlım bendede vardı bı ara o problem ama gectı şükürr...a.s şimdi banyoya her gırdıgınde kalçana 5 dakika çok bastırmadan kese yapıoyosun bır vucut pelingiyle sonra da cıkınca hemen nemlendırcen ya kalça ıcın ozel kremlerle yada normal nemlendırıcılerle ,ama her banyoya gırdıgınde duzenlı yapıcaksın ok optümmmkaydirigubbakcemile2

10. 14 Eylül 2008
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım o problem bendede vardı ama geçtı ben bir muddettet evdeyken çamaşırımın pamuklu olmasına dıkkat ettım ve hava almasına dıkkat ettım ve keseyle peeling yaptım ve benımkı geçtı umarım senınkıde gecer..merak etme canım......

12. 15 Eylül 2008
  13. eylul77

eylul77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    aynı sorun bendede var arkadasımsenağlamaıns bıcare buluruz:teselli:

14. 15 Eylül 2008
  15. oykumruyam

oykumruyam Öyküm abla olduuu:) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    yumuşatıcılar da cilde zarar verebilir
    en son kullanılan ve giysi üzerinde kalan ürün olduğu için iç çamaşırlarda kullanılmamalıymış ben bunu okuduğumdan beri kullanmıyorum

vücut peelingi iyi gelebilir ardından da nemlendirici sürün

16. 15 Eylül 2008
  17. esrtml

esrtml esra Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende de sürekli olur her banyodan sonra pudra kullanıyorum çok iyi geliyor ara versem gene başlıyor

18. 15 Eylül 2008
  19. hilal23

hilal23 Guest

ya bende aynı şeyden şikayetçiyim dediklerinizi uygulamaya başlayacam.ya bu pudra bebekler için kullanılanlar dimi.marka öneriyomusun birde.