Kalcamda Bas Vermeyen Sivilceler Cikiyor ??

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve ihihi tarafından 25 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

25 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : ihihi
  1. ihihi

ihihi Guest

kızlar benim kalçalarımda kocaman sivilceler cıkıyo ama baş veremıolar ve 2 3 gün gitgide büyüyüp sonra kendi kendilerine sönüyolar ama cok acı çekiyorum ve izleri kalıo çok kötü bi görüntü.. gitmediğim doktor kalmadı kimi kıl dönmesi dedi bi kaçı da frankül teşhisi koydu ama verdikleri ilaçlar hiç fayda etmedi..bana yardımcı olun nolur artık bıktım:çok üzgünüm:

2. 25 Mayıs 2007
  3. ihihi

ihihi Guest

kimsenin bi fikri yokmu yada benımle aynı durumda olan :KK43:

4. 25 Mayıs 2007
  5. Yelizz

Yelizz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benim arkadasda da bunun gibi bir sorun var..kollarinda cikiyor ve izler oyle kaliyor..oda haftalardir cilt uzmaniyla gorusmeyi bekliyor..anlayabiliyorum seni..uzulme mutlaka bir caresi vardir..

6. 25 Mayıs 2007
  7. pisk

pisk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım öncelikle geçmiş olsun ama ilk defa böyle biş, duydum valla keşke yardımcı olabilseydim ama bildigim bişi yokkki:1no2:

8. 25 Mayıs 2007
  9. ihihi

ihihi Guest

tsk ederim arkadaslar ilgilendiğiniz için umarım bunun bi çaresini bilen wardır yoksa çıldırıcam gerçekten kendimden nefret etmeye basladım:KK43:

10. 26 Mayıs 2007
  11. ıcecream

ıcecream Guest

canım tam olarak tedavisi varmıdır bilmiyorum ama çok dar pantolonlar giyme haftada bir de kese yapmayı dene çok fazlada oturma bakalım belki faydalı olur.

12. 26 Mayıs 2007
  13. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ya canım doktora gitmedim ben ama benim de popomda hep sivilceler çıkıyo kızarıklık oluyo bazen pürüzsüz oluyo bazen de kıpkırmızı oluyo ya ben de hiç çaresini bilmiyorum gerçi hiç aramadım çaresini ama geçmesini çok isterdim..

14. 26 Mayıs 2007
  15. BeLLa

BeLLa Sevgi neydi?Sevgi emekti Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar benim bir arkadasim $u banyoya dökülen deniz tuzundan almis sirttaki sivilceleri icin,baya bir düzelme olmus, belki kalcaya da faydali olabilir kese falan atarsaniz...

16. 26 Mayıs 2007
  17. ihihi

ihihi Guest

normla sivilceler değil dimi arkadasındakiler canım? yane benımkıler bas veremıo ve içerde büyüyo .. onuda denerim yapmadığım sey kalmadı zatenki:çok üzgünüm:

18. 8 Haziran 2007
  19. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    canım naptın çözüm bulabildin mi?