KALEM1981 Meme Estetiği Ameliyatı

Konusu 'Meme Estetiği' forumundadır ve KALEM1981 tarafından 29 Haziran 2010 başlatılmıştır.

29 Haziran 2010
    Konu Sahibi : KALEM1981
  1. KALEM1981

KALEM1981 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    ameliyat olalı tam 1 sene oldu ve sonuç inanın muhteşem..iyi bir doktor bulduktan sonra gerçekten bu operasyon çok güzel sonuçlar ortaya koyabiliyor. 2 temmuz 2009 'da oldum ameliyatımı..şu anki duruşları,yumuşaklıkları gerçekten doğal bir gögüsten farklı değil.. Bu ameliyata ihtiyaç duyan ve psikolojik açıdan kendisini hazır hisseden herkese bu ameliyatı tavsiye ediyorum,benim 1 senedir yüzümdeki gülümseme hiç gitmiyor,gerçekten bu ameliyat insan da müthiş bir özgüven artışına yol açıyor.sorusu olanlara elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım..ben de hep merak ediyodum,ameliyat olacağım dönemde acaba ameliyat olalı bi kaç sene olanlar ne alemde diye..maalesef kimseyi bulamamıştım..o yüzden yardıma ve sorularınıza hazırım kızlar.. ameliyat olacaklara şimdiden kolay gelsin.umarım herkes en az benim kadar mutlu olur.opuyorumnanaktan
    Not: Bu mesajı yazalı çok olmuş... 4 yıl olacak 2013 temmuzda benim mutluluğumda bir gram değişme yok... Gerçekten insan psikolojisini olumlu yönde etkileyen bir işlemmiş.. Doktoruma ne kadar teşekkür etsem azdır

Son düzenleme: 25 Mart 2013
    Papatyam75, ladyta, Garfieldella ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  2. 29 Haziran 2010
  3. hayalodasi

hayalodasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de çok istiyorum ama korkuyorum. çok acıyormuş. bir de snaırım fiyatlar çok yüksek taksit falan da olmuyor. krem kullanıyorum şu an clarinsin. bilmem işe yarar mı. yalnız popom çok dikkat çekici dolgun. jeneffer lopez diyorla.r göğüsler bu kadar küçük olunca da çok çirkin oluyor :KK43:

4. 30 Haziran 2010
  5. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kremin işe yarayacagını sanmıyorum malesef . bi dolgunluk hissi verir evet . ama bıraktıktan sonra gecer diye biliyorum . tıpkı dogum kontrol hapları gibi.

6. 2 Temmuz 2010
  7. TRTHD

TRTHD Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    yumuşaklık tam ne zmn oluştu sizde,birde hala gittikçe yumuşuyorlarmı yoksa tam olarak durdumu yumuşaması,memnunmusunuz,bana sert olduğunu söylüyorlar halen mesela 3 ay oldu tam?

vede her türlü aktiviteyi yapabilmeniz hangi aşamada başladı. mesela dumbel kaldırmak gibi,ben yüzüyorum çabuk yoruluyorum şu anda mesela, tamamen sağlığımıza kavuşacakmıyız,geçen ay basket oynadım 2.ayımda 2 gün ağrıdı kollarım sırtım mesela?

tşkrlr

8. 2 Temmuz 2010
  9. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    yumuşamaya 20.günden itibaren başladı,ama gögüs ameliyatında bence iyileşmenin hızlanması ,şeklin iyice oturması 6. aydan itibaren hızla gerçekleşiyor.benim ki baya bi yumuşak doğal gögüs kadar yumuşak,annemin gögüslerine dokununca onun gögüsleri kadar yumuşaklar ve protezi bulamıyorum artık.. bana kas kas zarı altına koydu naci bey,yumuşaklığı konuusnda etkisi var mı bu yöntemin bilemiyorum.daha bence 3 ay erken,bana kalırsa..6 ay beklmeli bence spor yaparken ağrıların geçmesi için,6. yadan sonra çok fazla ağrı acı kalmıyo spor yapınca..umarım açıklayıcı olmuştur.

10. 2 Temmuz 2010
  11. ssheker07

ssheker07 inşaat mühendisi Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    alkisalkisalkisalkisalkisalkis tatlıımmmmmm 6 ay 8 ay derken ilk yılın geldi de gecti bile.. herseye ragmen, insanın gögsü olması kadar güzel bi duygu yokmuşş delikafadulden bu konuyu acman cok iyi olmuş.dedigin gibi amelyt sonrası kmse pek kalmıyo..en cok merak edilenlerde zamanla neler olacagı..hep deninliyo ya zamnla daha da güzel olcaklar diyee =) burdan konuşurz artık ne kadar güzelleştklerin :KK70:

12. 2 Temmuz 2010
  13. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    aynen canım ya.. bana rüya gibi geliyo o kadar mutluyum ki.. bir de insanın kendine olan özgüveni tamamıyla üçe beşe katlanıyor,harika bi duyguymuş gerçekten de

derasna bunu beğendi.
  14. 2 Temmuz 2010
  15. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    bnde 7.ayıma girdim canımm zamnla gözüm mü alışıyoo doyumsuzluktan mıdır nedir :KK70: küçük olduklarıı hissetmeye basladım yaa olumunekankayizsmile

16. 2 Temmuz 2010
  17. KALEM1981

Beğenildi:
    98
    Ödül Puanları:
    148
    şişler iniyo ya o yüzden daha küçük gözükmeye başlıyo..

18. 2 Temmuz 2010
  19. ssheker07

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    88
    haklısın canım ama bnce zamnla gözümüzde alısıyo hep warmış gibi sankii..yani arada unutuyorum kaydirigubbakcemile3 dikiş izlerim olmasa hiç hatrlama heralde amelyt oldgumu yerimseniben