kalıcı dolgu öncesi sonrası resim

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve sevilay61 tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : sevilay61
  1. sevilay61

sevilay61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kalıcı dolgu öncesi sonrası resim

2. 3 Ekim 2010
  3. sevilay61

sevilay61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    sizlere yardımcı olmak için profilime ekliyorum ordan bakın bir fikir sahibi olun 2 ay oldu yapılalı küçük bir rütüş daha yapılacak abimin son hali yorumlarınızı eksik etmeyin emeğe saygı :)

4. 3 Ekim 2010
  5. pepit

pepit Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya saçlarını da siyaha boyatmış ve sanırım dolgu dışında başka şeylerde var?

ama çok doğal ve hoş olmuş.Başka pozdan dolgulu halinin başka resimlerini de görebilir miyim desem çok şey mi istemiş olurum.

6. 4 Ekim 2010
  7. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    elmacık kemiğindeki farkı görmek için ikiside yan profil olsa yada ikiside önden olsa birde yakın çekim olsa :KK70:
    çok şey istedim galiba :p
    o zaman karşılaştırma için daha iyi olabilir bencede ama güzel bir değişim olduğu belli oluyor
    pepite katılıyorum sanırım dolgudan sonra saçada bir imaj yapılmış hoş olmuş gerçekden.
    Bu arada abin kaç yaşındaydı ?
    iki resim arasında en az 5 yaş oynamış gibi duruyor ama saçdanmı, dolgudanmı yoksa ışık oyunumu bilemedim.

Son düzenleme: 4 Ekim 2010
  8. 4 Ekim 2010
  9. sevilay61

sevilay61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    30 yaşında saçlar orda doğal orda motordan indi kaskı çıkartı çekti kaskın altındaki saçları siz düşünün nasıl olacağını

10. 4 Ekim 2010
  11. sevilay61

sevilay61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    işık oyunu derken anlamdım resimlerde hiç oynama yapılmadı olduğu gibi o resimi çekerkende bi hazırlık yapılmadı ürgüpte motor gezisi sırasında çekti beni getirmedi :KK43:

12. 4 Ekim 2010
  13. resigned

resigned Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    Peki güzelim, daha sonraki zamanlarda herhangi bir sorun çıkma ihtimali var mıymış? Abinin yüzünde bir iz falan oldu mu? Ben de bi ara çok takmıştım da, korkum takıntıma engel oldu. Bir de PRP diye bir şey çıktı, Ankara'da bir yere gittim sormak için, 40 yaşlarında bir bayanla karşılaştım. Bayağı bir övmüşler, o da umutlanıp-yalan olmasın- 4 kere mi ne hem yüzüne hem saçına yaptırmış, zerre kadar bir etkisini görememiş. İnternette doğru dürüst bir kullanıcı bilgisi de yok. O yüzden onu da aklımdan çıkardım.

14. 5 Ekim 2010
  15. XSXaXSXKxixN

XSXaXSXKxixN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gün ışığını kastedim çekiş açısına yada makinaya görede ışık oyunu oluyor ya.
    neyse değişim iyi gözüküyor canım ama dediğim gibi önce ve sonrasındaki dolgu farkınıdaha net ortaya koyan resim ekleyebilirsen daha iyi yorumlayabiliriz

16. 5 Ekim 2010
  17. sxuxperstar

sxuxperstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Yüzü hafif kilo almış ve toparlanmış gibi görünüyor, ayrıca tazelenmiş de; ama fotoğraf frontalden ve eşit ışık değerlerinde olsaydı daha net anlardık farkı. Yanaklardaki dolgunluk belirgin; ama gözaltı çukurunun dolup dolmadığı pek anlaşılır değil. Tamamen önden yeni bir fotoğrafı da var mı acaba Sevilay? Bu arada enjekte edilen maddenin adı, fiyatı ve doktoru hakkında da detay verirsen uygulamayı düşünen arkadaşlara daha çok yardımı olur. Bu arada abinin yeni dolgun yüz hatları hayırlı olsun, çok uzun süre etkisini görsün inşallah a.s.

18. 5 Ekim 2010
  19. sevilay61

sevilay61 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aguamid istanbulda güner uysal a yaptırdı