Kalıcı Dudak Ameliyatı Olan Var mı?

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve jonja tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

17 Ocak 2008
    Konu Sahibi : jonja
  1. jonja

jonja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar aranızda dudak içinden açılan kesilerle kalıcı olarak dudaklarını dolgunlaştıran, şekil verdiren var mı? Sonuçları çok merak ediyorum...

2. 18 Ocak 2008
  3. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jonja ben kalıcı dudak ameliyatı oluyorum ve burun ameliyatıda bu pazar bakalım ne olacak ferruh bingüle :)

4. 19 Ocak 2008
  5. T.Bahar

T.Bahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar selam, birşey soracağım Türkücü Ceylan'ın dudaklarını merak ettimde nasıl bişey acaba yani ne yaptırmış ne tür bir dolgu hiç bilen varmı aranızda baya güzel duruyoda:)):eek:

6. 22 Ocak 2008
  7. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jonja slm pazar günü burun ve dudak ameliyatı oldum burnumdan çok dudaklarımdan çekiyorum burnum hiç acımıyor şuan dudaklarımı taşıyamıyorum benim sezeryan ameliyatı vardı ordan doku alıp koyuldu dudak ameliyatımdan ötürü hiçbirşey yiypi içemiyorum ben gerçekten böyle tahmin etmemiştim dudaklarımı şuan görsen korkarsın normal dudakdan 6 kat şiş sarkık bi dudak korku filmlerindeki gibi sanki doktorum ilk 2 gün şişcek sonra incek dedi ona güveniyorum bakalım ama zor bi ameliyamış dudak ile burun ameliyatım 5 saat sürmüş çağ hastanesinde oldum ferruh bingüle

8. 23 Ocak 2008
  9. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jonja tabiki kalıcı dudak ameliyatı yaptırdım burunla beraber yani evet acım var ama tavsiye etmiyorum dudaklarım o kadarda ince değildi valla neredeyse ğişman oldum diyesim var yanii

10. 24 Ocak 2008
  11. jonja

jonja Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Dur bakalım biraz daha sabret kopmplikasyonlar geçice memnun kalırsın eminim. Demek kalıcılık dolgu ile de oluyormuş onu bilmiyordum. Sağlıkla kal...

12. 24 Ocak 2008
  13. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    jonja slm benim dudaklarım kalıcı oldu kesi yoluyla yani sezeryan ameliyatımdan doku alıp dudaga yerleştirildi şuan 4günüm şişliklerde inmeler var tabiki morarmalar azaldı ferruh bey sanırım 14 gün filan dedi ondan sonra normale dönüyormuş vallahi burnumu unutup dudagımın dedine düştüm:)bekleyeceğim ama burundan daha hassas bi nokta olduğu için herşeyde zorlanıoyorsun agzından sürekli salyalar akıyo şuana kada 2 kutu peçete bitirdim sürekli merhemliyosun dudagını baklemekten başka bişi gelmiyor bakalım:)

14. 25 Ocak 2008
  15. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar dudaklarım inmeye başlıyor sanırım memnum kalıcam sonuçlardan 10 gün sonra tamamen inermiş tam oturmasıda 1 ay filan bulur dedi doktorum şimdi aynaya baktığımda daha ii hissediyorum en azından şimdilik daha burnumun alçısı çıkmadı dudaklarımdaki dikişlerde çıkmadı pzartesi çıkacakmış bekliyorum bakalım yemek yemgede başladım daha iyiyim yaptırın bacım imkan varsa ama kolay bi maeliyat degil vücudun en hassas yeri zaten yanlışlıkla bile ısırdığınızda nasıl acıyor dimi tamam rahat edemiyorsunuz ameliyatlı ama sonuçda iyi olunca hıh ii yapmışım diyorsunuz yaniiii:)

16. 28 Ocak 2008
  17. asinem

asinem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cottoncandy ve pharmace tabki dudak ve burun resimleri koyacağım ama birazda vakit var burnumun alçıısı çıktı ama bandajlı dudaklarımınında dikişleri alındı daha iiyim şimdi ama halen şişler tabi doğal halini alsın kesinlikle koycam foto arkadaşlar merak etmeyin teşeküürllerrrrrrrr:)
    :dance:

18. 29 Ocak 2008
  19. pharmacea

pharmacea Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sanem dudak ameliyatının hangi yöntemle olucağına nasıl karar verdin...iğne ile dolgu maddeleri de enjekte ediyolarmış neden onu tercih etmedin