Kalıcı Dudak Dolgunlaştırıcı

Konusu 'Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)' forumundadır ve prensesin.uykusuyum tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : prensesin.uykusuyum
  1. prensesin.uykusuyum

prensesin.uykusuyum standart. Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    Bugünlerde doğal yoldan, ANINDA ve kısa süreli dolgunluk yerine; yine doğal yoldan fakat daha uzun sürede; KALICI dolgunluk moda olmaya başladı… Kısa zaman önce Angelina Jolie’ nin dudaklarına sahip olmak isteyen birçok insan eczanelere akın etmişti. Türkiye’ de birçok ünlünün dolgun dudaklarının sırrı çözülmüş, doğal yönden anında ve kısa süreli dudak dolgunlaştırma çılgınlığı yayılmıştı. Fakat bugünlerde doğal yoldan, ANINDA ve kısa süreli dolgunluk yerine; yine doğal yoldan fakat daha uzun sürede; KALICI dolgunluk moda olmaya başladı.

Felsefesi; formüllerini sürekli geliştirmek olan Sally Hansen’ ın YEPYENİ ürünü Thin Lip Collagen Boost - Kalıcı Dudak Dolgunlaştırıcı - Türk tüketicisinin bu talebine cevap vermek üzere eczanelerde…

Özel içeriğindeki Kolojen ile dudaklarınızın hacmini arttırıp, dudak ve dudak kontörünüzü daha belirgin hale getirerek dolgunlaştıran ürün Thin Lip Collagen Boost.

Vücudumuzda zaten var olup, cildimize yabancı olmayan protein; Kolojen…
    Dudak Şişirme operasyonlarında enjekte edilen; Kolojen…
    Bağ dokuyu güçlendirerek, ince çizgi oluşumunu engelleyen; Kolojen…
    Bu resim yeniden boyutlandırıldı. Resimin özgün boyutunu görmek için buraya tıklayın.

Thin Lip Collagen Boost içerdiği Kolojen ile, uzun süreli kullanımda optimum etki başlatarak dudaklardaki kırışıklıkları azaltıp, dudaklarınıza daha genç ve dolgun bir görünüm kazandırıyor.

Aynı zamanda içerdiği Soybean Oil ve Vitaminler ile dudaklarınızı besliyor ve sağlıklı bir görünüm kazandırıyor.

Alıntıdır...

2. 18 Ekim 2009
  3. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Akıl karı değil,insanın vücudu ile zırt pırt oynaması.Özentilikten başka bir şey değil.sositososito

4. 18 Ekim 2009
  5. gi.em

gi.em Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Özentilik bu dolgunlaştırıcının alıp kullanılması mı?
    Birazdan bu konuda birçok "Arkadaşlar kullanan varmı?" diye sorular sorulur,hatta konu bile açılabilir.Yahu al viksi sür abi olmadı acı biber al bak heran sür kalıcı olsun,vermeyin bukadar para şunlara.

Son düzenleme: 30 Ekim 2009
  6. 29 Ekim 2009
  7. Funyy

Funyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya arkadaşlar bende eczaneden buna benzer biürün almıştım eczacı övdü övdü bitiremedi ama sonuç :))) dudağımda hiç bi deişiklik olmadı bencede okadar para wermek saçmalık genede siz bilirsinizzzz :kahve:

8. 11 Ekim 2011
  9. steril84

steril84 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar ben göğüs büyütmek için küç kullanıyorum bi haftadır dudaklarım eskisinden farklı gözle görülür bi dolgunluk var acaba küç"tenmi oldu???

10. 25 Kasım 2011
  11. darkkgirl

darkkgirl Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    :KK53:
    merhaba göğüslerin için ne kulllaniyorsunn Allah rızası icinn bana ozeldenn mesaj attt lutfenn faydasını gordunmu ekleyemefim mesajda atamadım 100 mesajım olmadıgı icin:KK42:

12. 16 Aralık 2011
  13. kpu

kpu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    31

Küç Nedir?KÜÇ, kara üzüm çekirdiğinin halk arasında kısaltılmış halidir. Kara üzüm çekireğinin (KÜÇ) halk arasında, hergün sabah – akşam tatlı kaşığı tüketilmesiyle bayanların göğüslerini büyüttüğüne inanılır. Dikkat: Kullanılan bitki çekirdekleri östrojen hormonunun artışına neden olabilir. Östrojen hormonunun yükselmesi başta meme kanseri gibi bir çok kanser türünü tetiklemektedir. Doktorunuza danışmadan kesinlikle kullanmayınız. diyor!

Son düzenleme: 16 Aralık 2011
  14. 27 Aralık 2011
  15. gizemorcunokan

gizemorcunokan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    kizlar ister inanin ister inanmayin ama sanirim burada okudugum viks dudaklari dolgunlastiriyor yazisini okuyunca hemen basladim 3 gundur gercekten dolgunlasti.gerci biraz yakiyor ama deger bence yanliz zarari varmi bilmiyorum ama simdi oldukca dolgun bir dudaga sayip oldum ilgilenenlere duyrulur.

16. 28 Temmuz 2013
  17. pinksugarr

pinksugarr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    31
    bende denedşm ama hiçbir faydası yok

18. 28 Temmuz 2013
  19. anietelperien

anietelperien RoCkStAr Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    46
    Too faced denedim çok iyi demişler diye işe yaramadı.Sally hansen aldım fayda etmedi.Twilight beauty aldım bana mısın demedi.Yok yani bu iş rujla filan olmayacak.