Kalıcı makyaj yaptıranlar

Konusu 'Özel Günler İçin Makyaj Önerileri' forumundadır ve eceda2003 tarafından 30 Kasım 2007 başlatılmıştır.

30 Kasım 2007
    Konu Sahibi : eceda2003
  1. eceda2003

eceda2003 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar bugün kalıcı makyaj uygulaması yaptırdım gözümün üstüne çok canım yanıyor.Uygulanırken iğneyle uygulandığı için öncelikle canım yandı.Şimdide ağrı var.4 gün boyunca yüzüme su değmeyecek.Ne güzel değilmi?Ameliyat gibi birşey yaa.Bu konuyu açmamın sebebi ben araştırırken bu konu hakkında fazla bilgi bulamadım.Bulduklarımda pazarlama amaçlı yapılan şeylerdi.Gelişmeleri size yazarım.

2. 1 Aralık 2007
  3. eceda2003

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Şuan birşey söylemek için çok erken çünkü göz kapaklarım şiş ve göz altım mor. igrençç yaa. Gelişmeleri yazarım buraya.

4. 2 Aralık 2007
  5. HxuxlyaBraun

HxuxlyaBraun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaptirmadan önce bilgi toplasaydin daha iyi olurdu hafif kizarginlik ve sislik olabilir ama morluk olmasi beni cok sasirtti

ben güzellik uzmaniyim ve bende yaptirdim
    1 gün sanki cok aglamis gibi hafif siskinlik vardi ertesi gün birseyim kalmamisti..

6. 3 Aralık 2007
  7. eceda2003

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Morluk aşırı değil ama cilt rengim değişmişti.Şimdi iyiyim allaha şükür.Krem vermişti onu sürüyorum.Bugün 3 gün oldu.Aslında göz altıma da yaptıracaktım ama korktum.İlerde düşünüyorum.Siz güzellik uzmanısınız bilirsiniz.Mavi istedim siyah yaptı mavi benim makyajda en çok kullandığım renktir.Mavi tonu yokmu kalıcı makyajda.Birde kirpiklerinize zarar vermedi değilmi? Araştırdım ama net bilgi veren yok.Buarasıda arkadaşımın yeri olduğu için güvendim ama sanki ilk defa kalıcı makyaj uygulaması görmüşler gibi davrandılar sonda.Ondan şüphelendim.

8. 3 Aralık 2007
  9. HxuxlyaBraun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    istedigin her tonda yapmalari gerekiyordu siyah gri yesil acik ve koyu mavi..
    bu boyalar cok pahali ve en cok kullanilan siyah oldugu icin o an yaninda yoktu belkide..
    bilgi olsun diye yaziyorum. bu tür uygulamalar yaptirmadan önce ön konusma sart..sorulariniz korkulariniz herseyi acikca konusmali ve bilgi edinmelisiniz...
    kullandiklari boyalarin standarti ignelerin sterilligi resimlerle önce sonra halleri
    olabilecek risikolar vs.
    ondan sonra bir düsünme süresi gerek..
    ve bu ön bilgilerden emin olmadikca veya kacamak cevaplar almissaniz yaptirmanizi tavsiye etmem.

birde 3-4 gün sonrasi bakimi ve daha sonradan boya kabul edilmeyen bölgelere yeniden uygulama mutlaka bedava olmli unutmayin

10. 6 Aralık 2007
  11. eceda2003

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    Teşekkür ederim.Aslında arkadaşım arayıcılığı ile geldiği için estetisyen arkadaşıma güvenip yaptırdım.Ama çokta memnun değilim çünkü çok belirgin değil.Yani sanki sadece kirpik dipleri doldurulmuş gibi duruyor.Sizde resimler ve tavsiye edeceğiniz yer yokmu.Yada sizin sadece göz resiminizin olduğu bir resim yokmu.Bende ona göre gidip arkadaşla konuşucam aracılık yapmasın diye.

12. 10 Aralık 2007
  13. HxuxlyaBraun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
  14. 10 Aralık 2007
  15. HxuxlyaBraun

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mutlaka düzeltmelerini isteyin.sizin hosunuza gidene kadar para alamadan düzeltme yapmalari gerek

16. 21 Ocak 2008
  17. Kaguya Hime

Kaguya Hime Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de düsünüyorum,ama korktum acikcasi.Agri olabilecegi hic aklima gelmedi.Simdi nasilsin?Ve sadece göze mi yaptirdin?Ben gözümü düsünüyordum ama.....?

18. 21 Ocak 2008
  19. Sarxix

Sarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, kızmayın ama abdeste engel teşkil ediyor, bitkisel formül bile olsa içine kalıcılığı sağlayan kimyasal maddeler karışıyor ve bunun da su geçirgeiği şüphelidir. Aynı vücut dövmeleri gibidir. Cünüp gezersiniz mazallah... hatırlatam dedim.