Kalıcı olmayan saç boyası bilen var mı?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve wishnu tarafından 17 Nisan 2010 başlatılmıştır.

17 Nisan 2010
    Konu Sahibi : wishnu
  1. wishnu

wishnu eneee! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanımlar saçlarımı şöyle iki üç haftalığına boyamak istiyorum araştırdım ama böyle bir boyanın varlığından haberdar olamadım loreal casting ile ilgili başlıklar açılmış övülmüş yerilmiş fakat ne kadar süre sonra tamamen saçtan yok olduğuyla ilgili bir bilgi verilmemiş..bilen var mı böyle bir boya?

2. 17 Nisan 2010
  3. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    öyle bir boya olduğunu sanmıyorum en azından duymadım fakat saç spreyleri var. yalnız günlük kullanabilirsin bunu. renkli oluyorlarr. istediğin renklerde bulabilirsin. ben saçımı lise yıllarında sarıya boyatmıştım, okul müdürü kızınca okula giderken siyah saç spreyiyle saçımı boyuyordum.

4. 17 Nisan 2010
  5. wishnu

wishnu eneee! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    28 yıkamada çıktığı iddia edilen amonyaksız boyalar var kk'da kullananlar memnun kalmış ama ne kadr zamanda tam olarak çıktığını söyleyen yok..günlük sprey zor iş,bir iki haftalık bişeye ihtiyacm var maalesef..

6. 24 Mayıs 2010
  7. mn54

mn54 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben loreal casting amonyaksız 400 kestaneye boyamıştım...bende pek inanmıyodum ama 3 ayda tamamen aktı saçımdan...