Kalın ayak bileklerim için

Konusu 'Vücut Estetiği' forumundadır ve roserose23 tarafından 23 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : roserose23
  1. roserose23

roserose23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    herkese merhaba foruma yeni üye oldum.benim sorunumu kalın ayaka bileklerim 1.60 cm boyunda 50 kiloyum vücut yapım orantısız bacaklarım diz kapağıma kadar normal kalınlıkta ama aşağı indikçe bacaklarım bileklerimden itibaran normalin üstünde kalın bana çok abatıryosun diyorlar ama kafaya takıyorum eşimde şakayla karışık takılınca malum daha çok takıyorum:KK43:(ona kalsa estetik olabileceğimi bunun eğer şikayetçiyse gayet noraml olduğunu söylüyor ama ben biraz korkuyorum daha önce bir doktorla internet ortamında görüştüm gerçi görmeden bişey yapamam dedi fazlalıkları alıp korse şeklinde bir çorap giyeceğimi söledi geçmiş zaman.benim gibi bir sorunu olan arkadaşlara seslerniyorum ne yapmalıyım sizce fikir verirseniz sevinirim:)

2. 23 Temmuz 2008
  3. EU2

EU2 Guest

bence hiç dokundurma çünkü sonuç istediğin gibi olmayabilir zor bir ameliyata benziyor sanki
    ameliyattan sonra eşit şekilde orantılı olmayabilirler ki bu daha kötü bir görüntü oluşturur
    sadece benim fikrim bu yinede sen bilirsin :)

4. 23 Temmuz 2008
  5. roserose23

roserose23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    saolun kızlar ama ne biliyim işte

6. 28 Temmuz 2008
  7. Zuzu_bgm

Zuzu_bgm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oovv zor bir iş olsa gerek..risk... :KK43:
    abartma yani bencede

8. 2 Ağustos 2008
  9. raphunzell

raphunzell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim ayak bileklerim de zayıf olmama rağmen kalın ve eşim de bana sürekli şaka yapıyor bu konuda çok sinirleniyorum ama neyapabilirim genetik annemden geçmiş kızkardeşimin de aynı takmıyorum kafama. bence sende büyütme

10. 2 Ağustos 2008
  11. Pamuk

Pamuk Guest

bi tavsiyede bulunayımmı? hani hulahoplar var belde çevriliyor, beli incelttiğini göbek erittiğini birinci elden gördüm, öyle bişey bulsan, yani o kadar büyük olmayan ayak bileklerinde çevirsen her gün? inceltebilir belki? denemişmidir bilmiyorum benim aklıma geldi bi anda

12. 28 Ağustos 2008
  13. arrietty

arrietty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben de aynı sorundan muzdaribim roserose23:KK43: seni çok iyi anlıyorum. ne etek ne de kısa pantolon giymek istemiyorum. bi ara çok kilo vermiştim bileklerimde de incelme oldu fakat yine de istediğim kadar incelmedi. şimdi tekrar spora başlıcam ve istediğin kiloyu verdikte sonra liposuction yaptırcam. o bölgede kaslar ince olduğundan zayıflama çok zor oluyor..

14. 28 Ağustos 2008
  15. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kıslar neden kaboksı terapi yada mezoterapı yaptrmıyosunuz ınanın cok ınclemee oluyo aam uzun vadelı gıtmek gerekıyo we duzenlı benım dr uma gelen bı kız war o yaptırıyoduu cok ıncelmıdı en songördugumde

16. 28 Ağustos 2008
  17. Mrs_Lovett

Mrs_Lovett ~ kesme şeker ~ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar kendinizi olduğunuz gibi sevin, en güzel ve kolay yolu bu bence :)

Allah'ım hepimizi kendimize has ve en iyisi olucak şekilde yaratmış, dünyada ne kadar sakatlar var ne haldeler, onlar dahi kendileriyle barışık olabiliyorsa bence biz bugünümüz için Allah'a çokça şükretmeliyiz..

sevgilerle a.s.

18. 28 Ağustos 2008
  19. laçin

laçin Guest

katılıyorum hahlısınz...