kalın derili buruna sahip olan ve ameliyat olan var mı?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Y.E tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Y.E
  1. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kalın burun derisine sahip olanların ameliyat sonucunun pek iyi olmadığını duydum. Gittiğim doktorlar da aynı şeyi söyledi. Kalın burun derisine ship olan ve ameliyat olan var mı? varsa sonuç nasıl?

2. 20 Temmuz 2010
  3. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba, ben de kalin derili bir burna sahibim. sonucun pek iyi olmamasi gibi bir durum yok, bu sizin beklentilerinizle alakali biraz. ucu sivri bir burun yapilmasi imkansiza yakin mesela. ayni sekilde iyilesme sureci de daha uzun oluyor. forumda bu konu daha once de tartisilmisti, biraz gerideki basliklara bakarak fikir sahibi olabilirsiniz. bir arkadas da sonuctan memnun oldugunu belirtmisti, ben de sonucumdan memnunum, ama ben bu kadar detayli bir arastirma yapmadan once daha keskin hatlara sahip bir burun hayali kuruyordum, malesef bu bizim icin cok zor bir istek, daha yuvarlak bir burnum oldu, henuz cok yeniyim ben, 1 ay once ameliyat oldum ve odemlerden dolayi burnumun ucu top gibi su anda, sisliklerin inmesiyle zaman ne gosterecek bilemiyorum ama dedigim gibi su halinden de memnunum. albumde fotograflarim var arkadas olarak ekleyip bakabilirsiniz, bir fikir olusur.

4. 20 Temmuz 2010
  5. laika

laika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnm sen doktora muayene oldun mu ? benimde cildim yaglı burun derim kalın sanıodum görünen oydu en azından ve ameliyat olmak istiorum doktora gittim en cok korktugum derin kalın istediğin sonuc cıkmıyabilir demesiydi . cevremdekilerde derin kalın istediğin burun olmıyabilir demişti ama doktoruma göre burun derim olması gereken gibiymiş . eger sende benim gibi kendi kendine kalın olduğunu düşünüosan ilk önce bi doktora görün derim ben.görüşmediysen tabi daha

6. 21 Temmuz 2010
  7. gayos

gayos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cnmm benım derim kalın amelıyat oldum sonuctan memnunum. tek kotu yanı herkesınkınden bıraz daha gec ıılesıo derısı kalın olanların burnu. benım 6. ayım doldu ama doktor hala sıslık var dıo mesela. ama sekıl olarak gayet memnunum. "işte 5 bucuk aylık burnum" adlı konudan fotolarıma bakabılırsınn bı fıkır olur senın ıcın.

leyla65 bunu beğendi.
  8. 23 Temmuz 2010
  9. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

çok teşekkür ederim. kime ameliyat oldun? bu arada geçmiş olsun

10. 23 Temmuz 2010
  11. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    laika 11 doktora gittim. biraz abarttım ama ne yapayım, burun bu, kolay diil, gözönünde olan bişe.. Gittiğim doktorlardan sadece 2 tanesi kalın derili bir buruna sahip olduğumu ve ameliyatın kolay olmayacağını söyledi. hatta biri 2. bir ameliyat bile gerekebilir dedi. ben de tırstım açıkcası:sinifsinif:

12. 23 Temmuz 2010
  13. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    burnun çok güzel olmuş. güzel olması bir yana çok yakışmış. fethi orak'ı biliyorum ama istanbulda olması dezavantaj benim için. eğer sorun olmazsa kaç liraya ameliyat olduğunu yazabilir misin?

14. 23 Temmuz 2010
  15. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    y.e benim burnumun sadece uç kısmındaki deri kalınmış. ben burnumdan şimdilik memnunum. uç kısmı çok şiş. hatta ellediğimde de elime kocam şişlikler geliyor. ameliyat olalı 36 gün oldu benimde.

16. 6 Ocak 2011
  17. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba, aradan bayağı zaman geçti. hala burnundan memnun musun ki umarım memnun sundur. görüntüsü nasıl oldu? bu arada kime ameliyat olmuştun?

18. 6 Ocak 2011
  19. Y.E

Y.E Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

merhaba, en son yazışmadan bu yana çok zaman geçti. bu arada fotoğraflarını kaldırdın mı yoksa beni arkadaşlıktan sildin mi :) şaka bi yana burnunda herhangi bir değişikik oldu mu? bir de kime ameliyat olmuştun?