kalın derililerde burun ameliyatı YARDIM

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve ozlemozlem4141 tarafından 25 Mart 2010 başlatılmıştır.

25 Mart 2010
    Konu Sahibi : ozlemozlem4141
  1. ozlemozlem4141

ozlemozlem4141 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhabalar

yardıma ihtiycım var heves ettim burun estetiği için. dr araştırdım 3 dr karar verecektimki dedilerki kalın deriliymişim. yani geç iyleşirmişim oda önemli değildedim ve içleinden biri ise (burnum geniş bu arada) fazla toparlayamam yani çok az toparlarım bunun için değmez sen değer diyorsan yapalım dedi ameliyat. bu durumda amileyat olupta iyi sonuç alan varmı. çok karar sızım oysa ben 15-20 gün içide ameliyat olmak isitiyordum. ama gene burnuun büyüklü durur diyince şaşırdım...

LostSoul18 bunu beğendi.
  2. 25 Mart 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benimde derim kalın henüz 12.günümdeyim gayet hızlı iyileştim şuana kadar bi sıkıntı yok ilerleyen günlerdede olmaz inşallah

4. 25 Mart 2010
  5. tosy

tosy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bu konuda KBB cılar ile Plastik Cerrahlar farklı görüşte.
    Benim derim ince. Gittiğim Kbb doktoruna göre , derim ince olduğu için , çok riskliydi. Sebebi de ameliyattaki en ufak hatayı deri gösterir demişti.
    2 plastik cerraha göre ise , aksine ince deriler bizim çalışmamız için daha iyi dediler.
    Kalın deri yağlı olduğu için çalışmakta zorlanırız , dikişler vs demişti..

Ama ikisinin de artı- eksi yanları olduğu görüşüne varmıştım.
    Bence bu noktada doktor önemli.
    Benim tavsiyem Fevzi Yavaş.

6. 25 Mart 2010
  7. madhu

madhu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tosy canım sen fevzi yavaş a ameliyat oldunmu nasıl geçti durumun ne canım biraz anlatırmısın rica etsem..

8. 25 Mart 2010
  9. tosy

tosy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Doktoru buradan buldum . Herkes çok tavsiye ediyordu . Sonra uzaktan bir tanıdığımında ona olduğunu öğrendim . Gittim görüştüm , içime sindi , 2 gün sonraya gün alıp ameliyat oldum . Henüz çok yeni 20 gün oldu ben ameliyat olalı . Benim ameliyatım burun ameliyatlarında en zorları arasında olmasına rağmen çok memnunum. Bir pişmanlığım olmadı henüz. ınternetten incelemeni tavsiye ederim doktoru. Muayeneside ücretsiz. Bir dönem bambaşka biri diye bir program vardı tv kanalında. Orada ki başarılı estetik ameliyatalrı ile duyulmuş bir doktor. Ben sonradan öğrendim tabi.

Ama bir çok doktor gez, öyle karar ver derim yınede . Burada arkadaslar Emre ılhan'dan bahsediyor . O da çok iyi doktor , memnun sayısı çok . Hangisine için sinerse , güvenirsen ona ol derim canım .

10. 25 Mart 2010
  11. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim derimde ince değildi doktorumun deyişiyle ve etli burun ucum vardı.Benim 3.5 ay oldu ameliyatım ama şuna katılıyorum ince derili burunlar daha çabuk şişlikleri iniyor ve daha çabuk iyileşiyorlar.Benim ise orta derece kalınlıkta etli burundu benim çok yavaş şişliklerim iniyor bende sabırsız olunca doktorlarımın kabusu haline geldim ama sustum söz verdim onlara 6 ayı bekliyorum fakattttttttttt ince derili burunlar ortalama 6-8 ayda tam şeklini alırken Kalın derili burunlar 9-12 aya kadar iyileşip şekil oturuyormuş.
    Ne kadar kötüki sabırsızlığımla bunlşar birleşince kötü oluoda allahaşükür sağlık problemim şuan yok kemik kıkırdak eğrilik veya çökme falannn.
    Tek şikayetim şuan şekli öncekile aynı gibi duruyor o da benim kuruntum galiba.

12. 25 Mart 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Tosy sana özelden mesaj attım ama sen özelden cevap veremicen şimdi anladım forumlardaki mesaj sayın 50 yi geçince oluyormuş neyse okumuşundur benim mesajımı :)

14. 25 Mart 2010
  15. mutsuz82

mutsuz82 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    142
    Ödül Puanları:
    48
    Benimde burnum kalın derili iki kere anestezili iki kere de lokal estetik ameliyat oldum ama lokal olanlar ufak tefek operasyonlardı birinde burun kanatlarımı daraltmak için diğeri de kemerine parça takıldı.ılk ameliyatımı sözde çok ünlü estetetisyen olan Prof. Dr. Nazım Durak yaptı rezil etti burnumu mahvoldum resmen. Çok çektim o dr. yüzünden eskisinden daha kötü oldu o taktığı parça bir süre sonra çıktı yarık burunla dolaştım kaç sene aslında o adamı mahkemeye vermem lazımdı ama Allaha havale ettim ben onu çünkü hem maddi hem manevi çok yıprandım. Sonra 3-4 sene önce başka bir dr. gittim burnum eskisine oranla çok daha iyi oldu gerçi biraz yamukluk var onuda gel düzeltelim dedi ama ben gidemedim bir türlü. Kalın burun kanatlarım hala duruyo sanki dikiş tutmuyolar ya sinir oluyorum şu kanatlarıma.Sözü bu kadar uzatmamın nedeni bu işlerde dr. çok önemli çok iyi araştırılıp seçilmeli yoksa benim gibi adam ünlülerin estetisyeni iyidir diye gidip yaptırmamalısınız.Kalın derili burunlarda gerçekten de estetik pek iyi olmuyor kendimden biliyorum şu an burnumdan memnunum gerçi kötüyü gördüğüm için buna şükrediyorum.

16. 25 Mart 2010
  17. tosy

tosy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Çok geçmiş olsun arkadasım .
    Bu arada Nazım Durak'ın kötü ameliyat sonuçlarını çok duydum .
    Eski yıllarda benim de gitme ihtimalim varken , senin gibi kötü duyumlar sayesinde vazgeçmiştim.
    Dediğin çok doğru , birkaç doktor gezip , iyice ar-ge yapıp öyle karar vermek gerekiyor.

18. 25 Mart 2010
  19. tosy

tosy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Ya Pink aynen öyle illa 50 olmalıymış:)
    Aldım mesajını , 50 olayım , hepsini bir bir cevaplayacağım :)