Kalın perdelerimi nasıl değerlendiririm????

Konusu 'Faydalı Bilgiler' forumundadır ve withoutnick tarafından 10 Mart 2010 başlatılmıştır.

10 Mart 2010
    Konu Sahibi : withoutnick
  1. withoutnick

withoutnick Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    286
    Kızlar yatak odam için yere kadar uzanan kalın perdeler yaptırmıştım. Kullanışlı olmadığından onları çıkarttım odamda sadece güneşlik ve tül var. Şimdi çıkarttığım perdeleri ne için kullanabilirim bana yardımcı olun çok kalınlar ve ağırlar atmak istemiyorum çünkü baya iyi kumaşı filan birde rengi krem rengi açık renkli olunca dahada karıştı aklım sizden yardım bekliyorum lütfen fikirlerinizi yazın. Şimdiden teşekkürler...

2. 10 Mart 2010
  3. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Canım büyükse yatak örtüsü yaptırabilirsin. Üzerine boncuk inci filan işletirsin hoş olur, yada yer minderi veya kırlent olabilir. Masa örtüsü de olur . Şimdilik aklıma gelenler bunlar umarım yardımcı olabilmişimdir.

4. 10 Mart 2010
  5. yasevmin

yasevmin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    annem pike takımı yaptırmıştı pikocuda çok güzel oldu tavsiye ederim

6. 11 Mart 2010
  7. withoutnick

withoutnick Guru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    286
    Aslında büyük yer minderi düşünüyodum ama rengi açık olduğu için çok kullanışlı olmaz diye vazgeçtim bide baya elyaf parası harmamam gerekecek. :))))

8. 27 Mart 2010
  9. vivet

vivet Guest

bencede yatak örtüsü yaptır.minder yaptırısan ziyan olur..sıkılınca da istersen minder yaptırırsın..yada koltuk örtüsü falan olabilir..