kalın telli saç istiyorumm :((

Konusu 'Sağlıklı Saç ve Saç Derisi' forumundadır ve DerinSu tarafından 7 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : DerinSu
  1. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    kızlar yaa saçlarım boyadan iyice inceldi.burada çok konu var saçı beslemek için birsürü öneriler yazmışsınız fakat benim istedigim saç telimin kalınlaşması ve agır saçlara sahip olmak.benim gibi bunu isteyenler vardır eminim.bunun için bildiginiz birşey var mı acaba?tel tle oluyor saçım birşey sürmeden inmiyor sürüncede sevmiyorum.kalınlaşsın istiyorum :çok üzgünüm:

2. 7 Ağustos 2008
  3. gamsee

gamsee xoxo Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım seni anlıyorum benim de öyle oldu.. eskiden de inceydi ama şimdi daha da inceldi..şimdi boyama dicem olmayacak, bi bayan için yapması en zor şey galiba boyamadan durmak..

ama eğer saçlarını gürleştirirsen en azından saç miktarın çoğalacağı için o kalınlığı ve yatışmayı belki yine hissedebilirsin.. bence saçlarını çok katlı ve usturayla kestirme, kuş gibi kalma sonra dediğin gibi saçların uçuşmasın.. gürleştirmek içinse ben 1 senedir badem yağı ,zeytinyağı vs. kullanıyorum, ve çamterebentin iyi gelir hem dökülmez hem yeni saçlar çıkarır, sarımsak derler ama ben kokusuna dayanamıyorum, yumurta da aynı şekilde.. ayrıca avonun boyalı saçlar için maskesi saçı çok besliyor.. ben bunları uyguladım ve çok memnunum, saçlarım çocukluğumdaki kadar gür oldular.. yeni çıkan saçlar çok kalındır onları iyi beslersen uzadıklarında da bu kalınlığı korumuş olursun..

4. 7 Ağustos 2008
  5. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    sagol canım.zaten tek almayı düşündügüm şuanda çamterebentin yagı.o dökülmeye de iyi geliyormuş hemde besliyormuş.sanırım mucize aramamak gerek ALLAH bize ne güzel saclar vermiş kıymetini bilmiyoruz mahvediyoruz işte.olsun bunada şükür dimi sacı omayanlarda var ayy ALLAK KORUSUM ÇOK ŞÜKÜR YARABBİM..yanlız demişsin ya kuş gibi kalma koptum yanii çok komiksin sagol güldürdün benikaydirigubbakcemile3

6. 7 Ağustos 2008
  7. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    öyle mi dersin canım :uhm: ama çamterebentinden herkes memnun görünüyor bence.şimdi ben hap kullanmayada korkarım öyle bi tipim yani..sagol önerin için öptüma.s.

8. 7 Ağustos 2008
  9. DerinSu

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    hmmmm anladım canım sagol.balıkla fazla aram yok ama neyse ..alırım ben o hapı çok pahalı mı

10. 7 Ağustos 2008
  11. gamsee

gamsee xoxo Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    a doğru bi de çinko hapı kullanıyolar, çok pahalı bişey değil 7-8 ytl, ama doktor da yazıyo olabilir..

12. 7 Ağustos 2008
  13. dishy_kartal

dishy_kartal Afyon Kaymağı... Üye

Beğenildi:
    176
    Ödül Puanları:
    123

bir sure hiç boyama bence.
    benim saçlarim siyah kendiliginden gunes vurunca kirmizi kina röflesi veriyor kendiliginden
    ama ben yinede boyatirim siyah mavi'ye
    sanirim sen surekli sari renge boyamissin tabii o da saçi inceltir, benimkiler cok kalin mesela ama guzel agir oluyor cunku fön cektin mi tutuyor bir kaç gun!
    benden tavsiye ya kina yak bir sure yada hint yagi kullan ama bir yil boyama!!!

14. 7 Ağustos 2008
  15. angelnr*

angelnr* Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    53
    Ödül Puanları:
    108
    Emin ol bende kalın telli saçlarımdan yakınıyorum:1no2: Duştan çıkınca kabarann,şekil almayan dalgalı saçlar pekte kolaylık sağlamıyor insana =) Yani ince telli saçları olan bir insanın uğraştığının 2 katı uğraşmak zorunda kalıyorum saçlarımlaa...

16. 8 Ağustos 2008
  17. EU1

EU1 Guest

benimde sacım kalın telli ama kabar ma filan olmuyo çok güzel şekil alıyo ama uğraşması gercekten zor dediğin gibi biz iki katı ugraşmak zorundayız ama ben memnumun saclarımdan kabar filan olmuyo hiç

18. 8 Ağustos 2008
  19. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saç bakım yağları falan ben de kullanıyorum gerçekten de faydalı.zaten bu bakımları forumdan da takip edebilir kendine en uygununu bulabilirsin. ya da deneme yanılma yöntemiyle:)
    benim diceğim saçlarının mesela arkalarını makasla kestir ve çok kat attırma.ustura saçların uçlarını inceltiyor gibime geliyor. sadece öndeki katlara perçeme falan kullanabilirsin usturayı.