Kalp Ameliyatlarinda Istanbulda Hangi Hastaneler Iyi

Konusu 'Kardiyoloji - Kalp ve Dolaşım Sistemi Hastalıkları' forumundadır ve EU3 tarafından 9 Haziran 2008 başlatılmıştır.

9 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

Biz Kapak Sorunu Için çağlayan Floarnce Nigtangale Ye Gidiyoruz

2. 9 Haziran 2008
  3. EU3

EU3 Guest

ben memorial hastanesini tavsiye ederim .şimdiden geçmiş olsun.allah şifa versin arkadaşım.

4. 9 Haziran 2008
  5. tatxux

tatxux Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    istanbulda, koşuyolu hastanesi bence kalp ameliyatları üzerine en iyisi. çok geçmiş olsun

temmuzsogugu bunu beğendi.
  6. 9 Haziran 2008
  7. Libyana

Libyana Turkmenistan'da dostlarla Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Merhabalar..Annem 2 sene önce kalp ameliyatı oldu..Mekanik kapak takıldı..Anjiyo Acıbadem'de yapıldı,ameliyatı ise Florance Nightingale'de oldu..42 yaşında annem şuan,gayet sağlıklı gidiyor çok şükür..Coumadin kullanıyor sürekli..Ömür boyu da kan pıhtılaşmasını önlemek için kullacanak,yediğine içtiğine dikkat edecek inşallah,en önemlisi bu..Fazla kendini yormayacak...Size de geçmiş olsun..Şafi olan Rabbim şifa versin..

8. 9 Haziran 2008
  9. gizzem

gizzem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    345
    Ödül Puanları:
    83
    babam memorial da bypass oldu çok iyi bir hastane

10. 10 Haziran 2008
  11. EU3

EU3 Guest

Ameliyat Ne Kadar Sürüyor Yoğun Bakim Kaç Günde Allahin Yardimiyla Hastaneden çikti

12. 10 Haziran 2008
  13. Libyana

Libyana Turkmenistan'da dostlarla Pro Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    38
    Canım bu bılgılerı okumanı tavsıye ederım:http://www.drbndh.com/kdc/kapak.html

14. 10 Haziran 2008
  15. semra84

semra84 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Canım geçmiş olsun siyami ersek hastanesinide iyi diye duymuştum

16. 13 Haziran 2008
  17. y.a.s.m.i.n

y.a.s.m.i.n Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim annem 20 yıldır kapak hastası kosuyolu siyami ersek ve simdide gayrettepe florence nightigale e gidiyoruz ameliyat zamanın geldi diyor doktorlar annem kendini hep olumsuz motiwe ediyor ameliyat olduktan sonra hiçbirsey yapamayacagını sanıyor. ameliyat olmadan bi r psikolog yardımı almasışart sanırım p.tesi tekrar kontrole gidicez ameliyat tarihi kararlastırılacak inşallah ameliyat oncesi we sonrası hersey iyi olur Allah butun hastalara acil şifalar wersin

18. 14 Haziran 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Canim çok Geçmişler Diliyorum Bizim 3 Ay önce çikti Yolda Kaldi Gece Uyuyamadi Aort Kapak Alti Darlik Ve Mitral Yetersizlik Var Sizin Nasil 20 Yildir Hasta Hiç Rahatsizlik Duymuyormuydu Ilaç Kullandimi Hangi Kapak Hasta Derecesi Kaç çok Soru Soruyorum Ama Bizde Diş çektiriyoruz Kesin Ameliyat Dendi O çok Sinirli Yardim Etsekte Bağariyor Bende Psikoloğa Gitmesini Istiyorum Bu Hafta Gitmeli Anneniz Gece Uyuyormu Kansizlik Varmi Benimki 3 Yastikta Yatiyor öksürük Başlamişti şimdi Azaldi Msjlaşmak Isterim Teşekkürler