kalp atışı durması

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve caney37 tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : caney37
  1. caney37

caney37 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    Süleyman bey, 9 haftalııken kürtaj oldum .kalp atımı durdugundan.genetik sonucunda bebek kromozom anamolisi yada farklı bir sorun taşımıyormus yani genetik sonucu temiz çıktı. erkek bebekmiş.

bende heterzigot var denilmişti. transferden sonra 0,4 lük claksen kullanıyordum sonra kalp atımını duyunca günde 2 taneye çıkmıştı. bu dozun fazla alımı bir sorun yaratırmı? bu arada gebelik boyunca kanama falan hiç olmadım... bu iğnenin dozu önemlimidir? bu iğnenin fazla alınması bebekte kalp durmasına neden olurmu? benim için çok önemli yorumunuz rica ediyorum cevabınızı..

teşekkür ederim..

2. 21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : caney37
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    Heterozigot taşıyıcılık varsa bence dozun arttırılması doğru olmuş.Bu iğnenin arttırılması kalp atışını durdurmaz.Daha sonraki gebeliklerinizdede kullanmanızı öneririm.Kromozom yapısı normal olsada yapısal gelişim problemleri nedeniylede bebek kayıpları olabilir.Folic asit muhakka kullanmalısınız.Şekerinizi,tiroidinizi,de muhakkak kontrol ettiriniz.
    geçmiş olsun

iyi günler dilerim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.