Kalp Atişi Duyulunca Düşük Riski Azalir Mi????

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve fxixndxixkiçim tarafından 17 Kasım 2007 başlatılmıştır.

17 Kasım 2007
    Konu Sahibi : fxixndxixkiçim
  1. fxixndxixkiçim

fxixndxixkiçim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    MERHABA ARKADAŞLAR...
    ben 7.haftamı bugün doldurdum ve bugün kalp atışlarını gördük çok şükür...ama bende lekelenme tarzı bişeyler var 1 haftadır,yatak ıstırahatı ve progestanla idare ediyorum şimdilik...dr herşeyin yolunda gittiğini,lekelenmenin biçok hamilede görüldüğünü sölledi...tabii bunlarımn bi kısmı düşükle karşılaşabiliomuş.ama doğuran da çok oluyomuş..
    KALBİ ATIYOSA BU İHTİMAL AZALIYOMU GERÇEKTEN?
    Benim ilk hamileliğimde 10. haftaya kadar hiç kalbi atmamıştı ve sonra kürtaj olmuştum malesef...

2. 17 Kasım 2007
  3. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Evet canım bebeğin kalp atışları duyulduğu takdirde düşük olma riski büyük oranda azalıyormış hadi bakalım hayırlısı olsun Allah kucağına almayı nasip etsin:))

4. 17 Kasım 2007
  5. fxixndxixkiçim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    :1hug::1hug:a.s.a.s.:asigim::KK46:sağol vefalı arkadaşım :)

6. 17 Kasım 2007
  7. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    fındık içim çooooookkk sevindim inş sağ sağlim doğuracan bu çoçuğu.drum kalp atişi duyduğumuzda demiştiki yüzde 95 bu çoçuk sizindir diye sonra ben bi yerde okudum kalp atışı duyulduktan sonra düşük riski %3 e kadar düşüyo diye,lekelenmene gelince buna düşük ehdidid deniyo yani bebek canlı kese düzgün ama vajinal kanaman oluyo bunda yapılacak şeyleri yapıosun tek yol dinlenmek ve progesterandır canım içini ferah tut bu çoçuk inş senindir doğacak pozitif düşün ,,,,,ama 12 haftatya kadar dikkat etcen bi süre sürekli yatcan sonra lekelenmen bitsede bisüre iş ilişkşi ve yolculuk olmayacak ve inşşşşşşşş benim gibi sende 3 ayı atlatacan canım

8. 18 Kasım 2007
  9. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    fındık içim nerdesin ,iyimisin,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

10. 18 Kasım 2007
  11. tebessum77

tebessum77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    doktorum kalp atşı duyulunca %80 12. hafta dolunca %90 24. hafta dolunca %98 demişti

inşallah bir sorun çıkmadan sağ salim kucağına alırsın bebşini ama dinlen ve progestronu içmeyi ihmal etme moralini yüksektut

12. 18 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

benim ikizdi 7. haftada duydum ama kesemiz tam gelişmemeişti birinin ve 8. haftada yağmurun kardeşini kaybettim düştü yani...

14. 19 Kasım 2007
  15. EU1

EU1 Guest

bend ebişeyi merak ettim mesela bebgin kalp atışı durdu peki gebelik aynene devam edioyr mu md ebulantısı mesela heeeeeeeeeeeeeee

16. 19 Kasım 2007
  17. fxixndxixkiçim

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    allah korusun,durmasın bu sefer yaa,birincide çok üzülmüştük zaten:KK43: canım,gebelik bisüre daha devam edio bildiğim kadarıyla..yanibulantıar falan...sonra da yoğun kanama başlıomuş.

18. 19 Kasım 2007
  19. EU1

EU1 Guest

benim öle olmadı içerde kaybettim birini eridi gitti yağmura bi zararı olmadı ama ben 5 ay kustummm