kalp atışlarını duydum bebişimin

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brn tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : brn
  1. brn

brn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bugün ikinci kez ultrasonda gördüm bebişimi.ilkinde bir noktaydı şimdiyse kalp atışlarını görmek var ya anlatılır gibi değil sevinçden gözlerim doldu.ne muhteşem bişey o an...eve dönene kadar ne havanın soğuğu,ne otobüs beklemek, ne o otobüse binince yolları seyrederek kafamdaki inene kadar dönüp duran düşünceler, ne hüseyin çelik ,ne atanamamam ne taşınmamız nasıl olacak bitcek (gelecek haftasonu taşınacağız) vs...hepsi o kadar önemsizdiki ilk kez...çok güzeldi:nazar::KK46:

2. 3 Ocak 2008
  3. Genevieve

Genevieve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tebrik ederim canım çok sewindim umarım benim de başıma böyle güzel şeyler gelir :)))

4. 4 Ocak 2008
  5. elma xsxekeri

elma xsxekeri Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim tabiki karnındaki minicik bebek herşeyi unutturuyo insana ama bana atanamamayı hala unutturamadı aslında o kadar eğitim aldık öğretmen olmayı bebeğime daha fazla zaman ayırabilmek için şimdi daha çok istiyorum ama maalesef bir alışveriş merkezinde satış elemanı olarak çalışıyorum ve tüm günüm hatta gecemin yarısı işte geçiyo haftada bir gün izinliyim ondada nereye yetişirim bilmiyorum..işte şimdi bunları düşündükçe daha çok üzülüyorum inşallah herşeyin hayırlısı deyip dua ediyorum. bebişin hayırlı olsun bu arada aslında bebeğinle ilgili şeyler yazmak istedim ama ah şu atama çok can alıcı noktam

6. 4 Ocak 2008
  7. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaşım bende 6 haftalık hamileyim ,malesef bende atanamıyan öğretmenlerdenim ,,,,bebişim varlığıyla biraz unutur oldum ama zaman zaman aklımdan çıkaramıyorum şu kpss belasını,,,,,bugün ultrason randevum var inşallah bende bebişimi görüürümde içim rahatlar,,,,,,,ama fırsatım oldukca çalışayım diyorum ,,,,yani şu halsizliğim olmasa,,,,,,

8. 4 Ocak 2008
  9. koalayim

koalayim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlarr allah bebişlerinizi siza bağışlasın
    çok sağlıklı kucağınıza alın inşallahhh...

10. 4 Ocak 2008
  11. ceylinazra

ceylinazra Guest

brn ne güzel bi duygudur kimbilir bende bebeğimin kalp atışlarını duymak için çok heyacanlıydım ama maalesef biz duyamadık ve sonnnnnn oldu bizim için.senin adına çok sevindim canım inş bende birsonrakı yavrumun kalbinin attığını görebilirimm.tekrardan hayırlı olsun canım.

12. 5 Ocak 2008
  13. brn

brn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kpss ye endeksli 5 yılımın sonunda ağlama nöbetlerimden başka hiçbişey getirmediğini görünce (sizleri çok iyi anlıyorum )birkaçgündür başlayan böyle bir avuntu buldum işte bende kendime. hem kendime ,hem iş dışında güzel olan herşeye rağmen mutsuzluğuma üzülen eşime yaşattıklarım içinde üzülüyordum bir taraftan kpss den bir netice bekleyinceye kadar annelik fırsatımı kaçırmakta istemedim ruh halime kalmış olsa bu memlekette atanıpta planlar yapmayı beklesem 40 lı yaşlar garantide daha ilerisini kestiremiyorum o kadarınıda göze alamadım .yoksa atanamayan diğer arkadaşlarımızın öyledir hayatımızı kabusa çevirmedimi bu sınav.hepimiz aynı durumdayız.diplomamın salon da çekmecede olmasını bende hayal etmemiştim.dersaneyi tercih edip çalışan arkadaşlarımda pek hoşnut değiller.özel okuldaki arkaşımda bu yıl beşinci yılı ve 750 ytl ye devam ediyor.stajerlik kaldırmak adına eziyorlar yalnızca. diğer arkadaşlarımın yanında özel okuldaki arkadaşım yine en şanslımız oldu işsiz kalmadı anlamında.oturmaktan tv bakmakdan(kalitesiz seviyesiz kadın programlarından) sıkıldım ama eşim gelene kadar yapacak bişeyim yok. bu bebiş benim en güzel beklemesi en heyecanlı tek mutluluğum bu yüzden. YANIMDA OLDUĞUNUZ İÇİN TÜM ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİMa.s.

14. 6 Ocak 2008
  15. EU1

EU1 Guest

merhaba arkadaşım ikimizin muhtemelen bebişlerimizin doğum tarihleri aynı gibi gözüküyor benimde23 ağustos son reglim 16 kasım buradan birbirimizi takip edelim ,,,,,,,bana doktorum sadece megadayn viamin hapı vardı şuan onu kullanıyorum,,,,,,,senin kulandığın herhangi bir ilaç varmı,,,,,sağlıcakla,

16. 6 Ocak 2008
  17. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok sevindim bende 34,4 gunluk hamileyim seni cok iyi anliyorum dunyanin en guzel sesi geliyor insana.allah tamamina erdirsin sag saglim bebeyini eline alirsin insallah allah ikinizide korusun:nazar::nazar:Şeniz

18. 6 Ocak 2008
  19. EvrimKuzey

EvrimKuzey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    140
    Ödül Puanları:
    153
    Ne kadar güzel anlatmışsın duygularını.. Allah tamamını erdirsin. Herşey gönlünce olur umarım,bebişin sana şans getirir.