Kalp atişlarini geç duyan var mi ? Yardima ihtiyacim var

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve E.L.XIX.F.T.G. tarafından 6 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

6 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : E.L.XIX.F.T.G.
  1. E.L.XIX.F.T.G.

E.L.XIX.F.T.G. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar bebişinizin kalp atişlarini geç döllenmeden dolayi geç öğrenen var mi aranizda sat a göre ben 7+5 günlük hamileyim ama cumartesi dr gittiğimde kalp atişlarini duymadik çarşamba günü tekrar çağirdi inşallah boş gebelik değildir daha önce bunu yaşayan varsa yazarsa çok sevinirim

2. 6 Temmuz 2008
  3. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Kizlar yardim eğer sizde benim durumumu yaşadiysaniz yazarmisiniz çarşambaya kadar nasil bekleyeceğim bilmiyorum inşallah boş gebelik değildir ama yinede allah çok büyük herşeyin hayirlisini verir inşallah

4. 6 Temmuz 2008
  5. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    canım bende 6 haftalıkken gittiğimde keseyi gördüm 8 haftalıkken de kalbini gördüm..sanırım 9.haftaya kadar görülmesi gerekiyormuş...hayırlısıyla göreceksin inşş..

6. 7 Temmuz 2008
  7. NaZo_GeLiN

NaZo_GeLiN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben kalp atışını 5+6 da gördüm bilmiyorum belki normaldir.umarı mherşey gönlünce olur.

8. 7 Temmuz 2008
  9. _ASLI_

_ASLI_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bencede geç döllenmeden kaynaklanıyor olabilir kendine stres yapma, inş. çarşamba duyarsın bebeşinin kalp atışlarını iyi haberlerini bekliyoruz buraya yaz.

10. 7 Temmuz 2008
  11. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar inşallah çarşamba günü hem bebişimi görür hemde kalbini duyarı umarım beni bırakmaz canımın canı

12. 7 Temmuz 2008
  13. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim sakın korkma bebeğin iyidir annesi.bende 6 haftalıkken görülmesi ve duyulması gerekirken görülmedi.vajinal baktı çok çok az görüldü ama belli bile değildi.10 gün sonra gittiğimde kendisinide gördüm kalp atışlarınıda duydum allahaşükür.bebeğin geç dööelnmesinden kaynaklanıyo elifim.stres yapma tamamııı.az kaldı bak çarşambaya.iyi haberlerle gelirsin inşallah...

14. 7 Temmuz 2008
  15. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    canım bende 8.haftamda duymuştum.
    stres yapmasana..
    Allahın izniyle bir şey olmayacaktır:nazar:

16. 7 Temmuz 2008
  17. E.L.XIX.F.T.G.

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarim söyledim ya bana göre 7 haftalik ama ben regle tarihim geçmeden öğrendim zaten o zamanda dr geç döllenme var demişti ama cumartesi bebeği bir türlü göremedi ters bişey mi var dediğimde bilmiyorum dedi ben ağlamaktan dr o an başka birşey soramadim eve geldiğimde telefon ettim kan testi yaptirayim mi diye gerek yok dedi ay deli olacağim valla allahim hakkimda hayirlisi ne ise o olsun kizlar sizde geç görmüşmüydünüz bebeğinizi

18. 7 Temmuz 2008
  19. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    elifcim merhaba bence endişelenme canım benimde gebeliğim sata göre 8 haftalık oldu ama dün doktora gittiğim de ultrasonda alttan baktı biraz uğraştırdı bizi kerata ama sonunda kalp atışını gördük ve duyduk şükürler olsun bu arada sata göre 8 hafta ama doktor bana 6 haftalık olduğunu söyledi. Hiç korkma panik yapma allahın izniyle görmeyi bırak duyacaksındaaa ve inan bana bunu hiçbir söz anlatmaya yetmez sende duyunca böyle düşüneceksin ama önce rahat ol olur mu?