Kalp Kil Maskesi

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve DUYGUCIKMAZI tarafından 15 Eylül 2008 başlatılmıştır.

15 Eylül 2008
    Konu Sahibi : DUYGUCIKMAZI
  1. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar kalıp şeklınde yeşil renkte....kil var attarlarda...bunu yuze maske olarak kullanıldıgında gözenekleri sıkıştırıp...sıyah noktalara ıyı geldıgını ve yuzu gerdıgını soyluyorlar...acaba uygulayıp memnun olan varmı....tavsıye edermısınız..tesekkurler

2. 15 Eylül 2008
  3. esralı

esralı Guest

ben de aldım cnm ama henüz denemedim cildinin türü de önemli. bi araştır ona göre kullan istersen benimki karma..

4. 16 Eylül 2008
  5. DUYGUCIKMAZI

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar bır bılgısı olan yokmu...arkadaşım kullanmış..cıltı cok guzel gorunuyor ama her cılde uygunmudur bılmiyorum sızın fıkırlerınıze ıhtıyacım var.........

6. 16 Eylül 2008
  7. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ben kil maskesini yıllardır düzenli uygularım.yeşil kil daha çok yağlı ve karma cilde sahip kişilerin kullanmasını öneririrm.hassas ve kuru cildi olanalr beyaz kil kullanmalı.
    ben limon-yeşil kil-ve gül suyunu karıştırıp haftada bir gün yüzüme sürüyorum.gayet besleyici ve arındırıcı bir maske.icindeki mineraller cilde dışardan destek sağlıyor.hatta kil kaolin olarak tüm maskelerde yer almakta

8. 4 Ekim 2008
  9. DUYGUCIKMAZI

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    kıl maskesını kullanmak acaba cıltı tahrıs edermı..yada kıllanma yaparmı arkadaslar merak edıyorum..

10. 12 Ekim 2008
  11. zeynep nazlxix

zeynep nazlxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç bişey yapmaz canım.ben her hafta düzenli bişekilde kil maskesi yapıyorum cildim ışıl ışıl oluyo sıkılaşıyo sivilcelere güneş lekelerine çok iyi canım eskiden kadınlar saçlarını sabun yerine kille yıkarlarmış yumuşacık ediyomuş

12. 12 Ekim 2008
  13. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende 1 aydır kullanıorum cıldı ıyı temızlıo ama cıldı sıkılastırdıgı soylenemez

14. 22 Haziran 2010
  15. adigesema

adigesema Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ne oranda karıştırıyosun cnm bunlarıı? Bnde aldm malzemeleri ama nasıl kullanacağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz?:ecrin_bebek:

16. 22 Haziran 2010
  17. hayhay

hayhay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende de karışım halinde var
    yımuşacık yapıyo cildimi bi zararı da olmadı
    siyah noktaları yok ediyo gerçekten

18. 15 Temmuz 2010
  19. bcano

bcano Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yaklasık 4 aydır kullanıorum ılk basta beyaz kıle bnzer kıl almıstım aktardan acık cılt sorunum vrdı akne ızlerm kalmıstı gıtmesne yardmcı oldu bıtınce dogacının kını aldm dha onceden cılt sorunum oldgndan ılac kullanıordum onun etkısıyle demek eskıden yaglı bı cıldım varken smdı bu dogacının kılıyle haftada bırkez uygulamda yınede kurudu :KK43: ama bebek gbı puruzsuz cıldım sıyah nokta fılan derdım kalmadı allhtan ıcıne damla seklınde zeytınyagı soda koyuyrm yuzum kurumaya baslayınca hemen yıkıorum kuruyunca alerjı yapabılıo cnku !!!!!! kızlar kuru cılde sahıpsenız kesınlıkle beyaz kıl kullanın ..