Kalpte ekojenik od :((

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve kcinar tarafından 22 Haziran 2010 başlatılmıştır.

22 Haziran 2010
    Konu Sahibi : kcinar
  1. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    20 HAFTALIK HAMİLEYİM İKİLİ VE ÜÇLÜ TESTİM NORMAL ÇIKMASINA RAĞMEN SADECE AYRINTILI ULTRASONDA SOL KALPTE 2.5MM EKOJENİK ODAK ÇIKTI YANİ KALPTE KİREÇLENME DİĞER TÜM GELİŞİM VE KEMİK YAPISI VS.NORMAL:çok üzgünüm::
    :KK43: DOKTORUM ENDİŞE ETMEME GEREK OLMADIĞINI SÖLEDİ AMA MORALİM ÇOK BOZUK AKLIMDAN ATMAYA ÇALIŞSAMDA OLMUYOR 4 AYIM VAR DAHA BEN KAFAYI YEMEDEN NASIL DAYANIRIM BİLMİYORUM KÖTÜ KÖTÜ RÜYALAR GÖRÜYORUM NE OLUR BAŞINA GELEN VARSA BENİMLE PAYLAŞSIN :KK43:
    ALLAH KİMSEYE VERMESİN BÖYLE BİR DURUMU :KK43:

2. 22 Haziran 2010
  3. Dexterella

Dexterella Minik Böceğim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    Üzülme canım, bizim ağustos annelerininden bir kaç kişide de kireçlenme olmuştu. Sağlıkla devam ediyolar hamileliklerine. Hem doktorunda endişe etmene gerek olmadığını söylemiş. Kendini üzme bu yüzden. :1hug:

4. 22 Haziran 2010
  5. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    elimde olsa keşkee beynimden atabilsemm
    sağ salim bir alsam kucağıma ne zor muşyaa :KK43:

6. 23 Haziran 2010
  7. yasminav

yasminav Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım üzülme eminim düzelecektir yoksa doktorun sana neden önemli değil desin o riski göze almaz dimi. içini rahatlatmak istiyorsan başka bir doktora daha görün.sen bol bol dua et ve içini rahatlat bebeğinde endişenmdesin annesi :)

8. 23 Haziran 2010
  9. kcinar

kcinar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok teşekkür ederim kendi doktorum + radyoloji uzmanı dışında 2 profa gösterdim aynı şeyleri sölediler ama insanın elinde değil kii ne uzun bir bekleyiş bölee :KK43: