kalpte görünen beyaz nokta

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aysenur41 tarafından 26 Ocak 2010 başlatılmıştır.

26 Ocak 2010
    Konu Sahibi : aysenur41
  1. aysenur41

aysenur41 Hoşgeldin bebişim.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben 22+3 günlük hamileyim.dün ilk kez 4 boyutlu ultrasona girdim.bebeğimin kalbinde beyaz bir nokta gördü doktorum.ama çook önemli olmadığını zamanla gideceğini söyledi.ben çokda önemsememiştim.ama sonra birkaç arkadaşımla konuştuğumda kalbinde delik olabileceğini söylediler.bu beni çok korkuttu.eğer böyle birşey olsaydı doktorumun söyleyeceğini düşünüyorum.ama diğer yandan o fikride aklımdan çıkaramıyorum.böyle bir durumla karşılaşan varmı lütfen varsa yazsın.içimi rahatlatmak istiyorum.

2. 27 Ocak 2010
  3. glupglup

glupglup Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    her bebeğin kalbi delik olurmuş oluştuğu andan itibaren. ama anne karnında büyüdükçede kapanırmış. doktor önemli birşey olsaydı mutlaka önlem alırdı zaten. korkma canım.

4. 27 Ocak 2010
  5. nusa

nusa Bir can koynumda, ikincisi karnında Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Dbende aynı Şekılde delık durumunu duydum.ama geÇıyor emın ol, allahın ıznıyle

6. 27 Ocak 2010
  7. aysenur41

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sağolun içimi rahatlattınız bir nebze

8. 27 Ocak 2010
  9. aysenur41

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yokmu başka öyle bir şey duyan yada yaşayan

10. 10 Haziran 2011
  11. msore

msore 07.11.2010:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    konunun üzerinden epey zaman geçmiş,fakat bende bu konuda araştırma yaparken farkettim...Bende 24 haftalık hamileyim dr ayrıntılı ultrason raporuna göre bebeğimin kalbinde küçük bir leke göründüğünü ama endişelenecek bir durum olmadığını genelde doğuma kadar veya sonra kaybolduğunu söyledi.İsterem içimin rahat etmesi açısından EKO çektirebilirmişim..Ama işte insan telaşlanmadan duramıyor.EKO çektircem elbette,netttede araştırayım dedim ama pek bişey bulamadım..Aynı durumu yaşayan var mı?Leke olunca ne oluyor?Geçmezse belli bir zararı var mı?Bilen yaşayan arkadaşlar varsa bilgi verebilirler mi?Şimdiden teşekkürler...Allah herkese sağlıklı bebek nasip etsin....

12. 12 Ocak 2016
  13. Serrau

Serrau Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Slm ben 24 haftalık hamileyim doktorum bebegın kalbinde beyazlık var dedi ne oldugunu anlayamadım hıc basına gelen varmı

14. 12 Ocak 2016
  15. Musmutlu22

Musmutlu22 Biz umudumuzu sadece Allah'a bağlarız. Üye

Beğenildi:
    1.380
    Ödül Puanları:
    88
    Canım benim de 17 haftalıkken öyle bişi görüldü daha sonra 22. Haftada ayrıntılı usg.de tekrar görüldü hatta ayrıntılı usg.yi perinatoloğa yaptırdık hiç önemsemedi daha sonra ben uzunca bi süre üzerinde durmadım en son 38 haftalıkken sordum kaybolmuştu. O lekeyle birlikte daha farklı bulgular olursa önemli hale geliyomuş ama çoğunlukla kayboluyo ilerleyen haftalarda.

16. 12 Ocak 2016
  17. Serrau

Serrau Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evt bana da ek bulgular olursa sorun teşkil eder dedi fetal eko cektırcem haftaya ama o zamana kadar içim içimi yiyo İnsan tedirgin oluyo İster istemez int baktım pek bişey bulamadım zeka geriliği fln diyo uclu test de ıyı cıktı bnm kafam allak bullak oldu ne yapacağımı sasırdım

18. 12 Ocak 2016
  19. Serrau

Serrau Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Farklı bulgulara bakmak için hangı bölüme gitmek gerekiyo bılıyo musun