kan akımı yavaşlamış kilo alımı durdu başına gelenler lütfen yardım

Konusu 'İkiz gebelik ve çoğul gebelikler' forumundadır ve ipektmruzun tarafından 6 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : ipektmruzun
  1. ipektmruzun

ipektmruzun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    şuan 34+3 günlük ikiz hamileliğim var...32.haftayı tamamladığım gnden beridir bebişlerimin kilo alımı durdu. hatta ölçümlerde hata yoksa kiloları düşmeye bile başladı. doktorum kan akımının yavaşladığını artık kilo alımının durduğunu ve bundan sonrada daha artk almayacaklarını söyledi. o nedenle de 1hafta sonra gel doğum gününe karar verelim dedi. kilo alımı olmadığı için ciğer gelişimi tamamlansn alalım dedi. bebişlerim şuan biri 1700 diğeri 1450 benzer bi durum yaşayan varmı, bebişlerim için çok korkuyorum.

2. 7 Mayıs 2010
  3. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    böyle bir durumda haftan ileride olmasına rağmen bebekler minik kalmış görünüyor,
    doktorun eğer bir hafta daha beklemek istiyorsa ciğer geliştirici iğnenizi yapabilir bence,
    bunu bir danış derim canım,
    geçmiş olsun..

4. 9 Mayıs 2010
  5. ipektmruzun

ipektmruzun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ciğer geliştirici iğnemiz 28. haftada yapıldı zaten... duyduğum kadarıyla kan akımı yavaşladığı için bi süre kalbi durabiliyomuş herşeyi geçtim artık korkum o... zayıflığı küçüklüğü hepsi tolere edilebilir sağlıklı olsunlarda...yarın gidicez kontrole gün vericek bakalım

6. 9 Mayıs 2010
  7. ARTVINLI9876

ARTVINLI9876 Evlatlarim sana emanet allahim Üye

Beğenildi:
    2.324
    Ödül Puanları:
    163
    Canım içini ferah tut.Rabbim sağlıkla almanı nasip edecek iki yavrunuda inşallah.Bence dr.doğum içi.n ısrar et,haftan iyi bence,olmadı farklı bir dr.fikrini al derim.