Kan değeri Pozitif Çıkıpta Sonra Değeri Düşen var mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve rudi tarafından 5 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

5 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : rudi
  1. rudi

rudi Alllah'ım Sana Emanetiz Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaşlar ;
    2. tüp bebek denememi yptım ve 4 gün önce kan değerim 112,6 çıktı pozitif değeri görünce havalara uçtum. Hamileydim sonunda. Fakat 2 gün sonra kan testini tekrarladığımda değer 76 ya inmişti.inanamadım bir daha test yaptım 65 çıktı bu kez. Doktor 2 gün daha bekleyelim dedi ve bugun testi yenilememi istedi şimdide sonucum 15,6. ya inanamıyorum 1.kalite 5.gün embriyosu neden tutmadı.ya da neden tutupta sonradan düştü. Bu durumu yaşayan var mı aranızda? Allah kimseye yaşatmasın

2. 5 Temmuz 2010
  3. Yuyo

Yuyo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben yasadım buna biokimyasal gebelik deniyor...embriyo gelişmedi...
    Cok gecmis olsun insallah gelecek seferinde olur ve guzel guzel gelesir

4. 5 Temmuz 2010
  5. Silanaz

Silanaz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    153
    Merhaba Canim, ayni olayi bende yasadim malesef benimde ikinci denemem dondurulmuslarla birlikte oldu, hamilelik gerceklsti deger 11 gun 50, 12 gun 100 kusurdu ama hatirlamiyorum nett, dedin gibi ebnden mutlusu yok ama malesef 11 saat ucak yolculugundan sonra, Kuzey America'ya geldimde degerim dusmeye basladi en on 5'e dustu.. Cok uzuldum.. Turkiye'yi doktoru aradim enden kaynaklandi diye Bilmiyorum dedi cikti sin icinden... Neden oluyo bende bilmiyorum ama sabir arkadasim rabbim insallah bizlerede nasip eder...

6. 5 Temmuz 2010
  7. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ben yolculuk felan da yapmadım sadece günlük işler yemek bulaşık ev içinde ve dışında dolaşmalar yaptım. hani ağır felan da kaldırmadım. olmayınca olmuyor derler ya.. bizimki ondan galibaa..
    biraz önce doktorumla görüştüm söylediği şey; çok nadir karşılaştığımız bir durum çarşamba günü durum değerlendirmesi yapacağız diğer doktorlarla ve size ona göre bilgi vereceğiz dediler.

8. 5 Temmuz 2010
  9. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım sana da çok geçmiş olsun. senin hastane ve doktor kim idi. yeniden deneyecek misin. ben çok karışığım,kırgın ve kızgınım ve çözümsüzüm

10. 5 Temmuz 2010
  11. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı canım bu yolda çaba sarfedin bizler için. elden hiçbirşey gelmiyor oluşu çok kötü.senin doktorun bu durum sonunda nasıl yorum yaptı ve bekleme süresinde misin yeniden denedin mi

12. 5 Temmuz 2010
  13. ozlem80

ozlem80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    benim de basima geldi yolculukla is yapmakla ilgisi yok arkadaslar embroyolarin saglikli olmamasiyla ilgili tamamen. bana da birinci kalite iki embro konmustu ama birinci kalite demek saglikli oldugu anlamina gelmiyor.
    ne olursa olsun gec donem bir dusuk olmadigi icin sukretmemiz lazim alisip kaybetmek cok zor olacakti:KK43:(

14. 5 Temmuz 2010
  15. rudi

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    haklısın sonrasında kaybetmek çok daha acı olurdu. kalan dondurulmuş embriyolarımız var onlarla denemekten çok korkuyorum pgt yapılır mı bu durumda onlara hiç birbilgim yok. ya gene aynısı olursa:KK43:
    sana da çok geçmiş olsun bu arada canım.

16. 5 Temmuz 2010
  17. arzumm79

arzumm79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsun benimde ilk tedavimde olmuştu aynısı 2. tedavimde hiç tutmadı 3. bi çok test yapıldı ayrıca pgt yaptırdık bu durumların sebebi genetikte bozukluk olmasıymış rabbime şükürler olsun şimdi 12 haftalık hamileyim ayrıca kan sulandırıcı iğne kullanıyorum bir sonraki tedavinizde araştırılmasını isteyin inşallah sizde en kısa sürede bebeğinize kavuşursunuz

18. 5 Temmuz 2010
  19. adanor

adanor Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    cok gecmis olsun hamile oldugunu ogrenip sonra bu sekilde sonuclanmasi cogumuzun basina gelen birsey sanirim ,aslinda bebegimizi kucagimiza alincaya kadar hicbisey garanti degil ,neler duyuyoruz 8 aylik bebegini kaybedenler ,bu cok daha aci ,ben de ikinci denememde hamile kaldim ayni senin gibi havalara uctum bu mutluluk 2 ay devam etti buyumemis ,ne buyuk talihsizlik degil mi bunca emek bir anda koca bir bos oluyor ,hayatin en buyuk tokatiydi bu bana Allah daha acisini gostermesin ,ama gercekten oyle hissettim ikinci kontrolumde doktorun suratima aci ile bakip malesef ,,,,demesi koca bir tokat gibi ,hep o anin ruya olmasini istedim korkunc bir ruya ama hala uyanmadim ,,,,neyse cok uzattim biraz paylasiyim dedim sizlerle