Kan değerim artacağına azalıyor:(

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve D-GABBANA tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : D-GABBANA
  1. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar yaa 25 haftalık hamıleyim hemoglabin bugun 9,6 çıktı.1,5 aydır kan hapını solusyon olarak alıyorum.ilk 10,7 sonra 9,7 bugün de 9,7 çıktı.çok asabım bozuldu artacağına azalıyor.bu guduşle damar yolundan ilaç vericez dedi dr.var mı benım gıbı olan aranızda?

2. 4 Mart 2009
  3. TUANAY

TUANAY Allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Sevgili arkadaşım,çok üzgünüm ki sana solüsyon şeklinde verilen kan preparatlarının hiçbir faydası olmayacaktır.Çünkü kullandığın ilacın biyoyararlanımı sıfıra yakındır.Dünya sağlık örgütü,anne adaylarına hem bebeğin hem de annenin artan demir ihtiyacını gözönünde bulundurarak,gebelik boyunca ve doğumdan sonra 3 ay boyunca sadece GYNO FERRO SANOL denen ilacı önermektedir.Bence doktorunu yeniden değerlendir.Avrupa ve Amerika da kullanılmayan ilaçlar,az gelişmiş ülkelerde çok güzel bu ürünü pazarlamaktadır.Ama sözkonusu olan anne ve bebektir.Bence daha fazla kendini ve bebeğini riske atma derim ben.Sağlıklı ve hayırlı doğumlar.

4. 4 Mart 2009
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    gerçekten mi?sağol canım paylaşıcam bu söylediğini doktorumla,ama bi taraftan da doktorum izmirde ki sayılı bilinen iyi doktorlardan.gun de 1 taneden 2 ye çıkardı.ama kesinlikle araştırıcam bu söylediğini.

6. 4 Mart 2009
  7. TUANAY

TUANAY Allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ailemde birinci derceden 3 tane kadın-doğum uzmanı var.Ben de izmirde oturuyorum.O söylemiş olduğun ilacı bir an önce bırak,yazık sana da bebeğine de.

8. 5 Mart 2009
  9. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben hamile değilken bile o tür ilaçlar hiçbir işe yaramamıştı ki hamilelikte demire çok ihtiyacın oluyor
    bencede gyno ferrosanol kullan bana dr.um önerdi
    günde 1 tane alıyorum şimdilik bir sorunum yok cnm.