kan degerım bhcg 1.00 ne olur yardım edın

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve sevdasevilay tarafından 15 Eylül 2010 başlatılmıştır.

15 Eylül 2010
    Konu Sahibi : sevdasevilay
  1. sevdasevilay

sevdasevilay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    31
    slm arkadaslar ben agustos ayında tup bebek yaptırdım agustosun 17 de adet gordum en son agustos ayında tedavıye basladım agustosun 27 de transferım yapıldı dr*.eylulun 14 ne kan tahlılı verdı yanı dun kan tahlılınde beta hcg 1.00 progesteron 5.67 estradıol 34.0 dr*.sonuc negatıf dedı ama adetım daha gelmedı normalde ayın 25 de adet goruyordum progestron kullandıgım ıcın adetımı 1 hafta erken oldum ve agustosun 17 de olmustum bu ayda progesteron kullanıyorum bır hafta once adet olmam gerekmezmı ve gun ayın 15 acaba kan tahlılındede bu degerler dusuk cıkıpta sonradan yukselebılırmı bı bılgısı olan varmı dunden berı esım ve ben yıkılmıs durumdayız bı bılgısı olan paylassın lutfen

2. 15 Eylül 2010
  3. mavi0

mavi0 rabbihebliminessalihin Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım eğer olsaydı kanda kesin çıkardı...
    bozma moralini inşallah bidahaki sefere yüzün güler....
    ben 3 kez yaptırdım sonuç hep olumsuz oldu...seni çok iyi anlıyorum...
    allah yardımcımız olsun...

4. 15 Eylül 2010
  5. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    :KK43: rabbım yardımcın olsun
    en kısa surede rabbım ısteyen herkesı tum muhammed ummetını evladına kavustursun

6. 15 Eylül 2010
  7. eylul08

eylul08 Allahım bizi koru Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    canım eğer pozitif olsaydı mutlaka çıkardı daha sonra yükselmez çok üzücü bir durum inşallah sende eşinde erken toparlarsınız adet gecikmesi ilaçlardan olabilir bende 3 kere yaptırdım olmadı inşallah 4. yü ekimde yaptıracağız umarım sende hepimizde birdahaki denemelerimizde kavuşuruz bebeklerimize

8. 15 Eylül 2010
  9. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sevdacim gecmis olsun..

Yalniz cok dikkat et degerlerine.. Surekli sifira dusene kadar tekrarlaman gerekiyor. Benim ilk denememde dis gebelik olmustu. 10. gun dergerim ayni seninki gibiydi. Sonra 1000lere kadar cikti ama saglikli gebelik degildi igneyle kurtuldum cok sukur. O yuzden cok dikkat et sakin testleeri tekrarlarmayi ihmal etme..