kan degerleriiiiimm kızlar cok acillll

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve benbilirim tarafından 4 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : benbilirim
  1. benbilirim

benbilirim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar adetım 1mayısta olacaktı gecıkınce yaptım çift çizği cıktı dun kan tahlılı yaptrdım 159 cıktı degerım .bugun hevesle dr a gittim degerın düşük dedı dıs gebelık olabilir dedı.takıp etces yukselcekmı ona bakıcaz dedı yıkıldım noramlde 700 falan olmalıymıs.bugun gene yaptrdım 220 cıkmıs 1gunde 60 yukselmıs bu normal ve güzel dedı kafam allak bullak kızlar cok korkuyorummmm sizind egerler kaçtı adetınızden kaç gun gecmişti benım bugun adet gecelı 4,gun daha birde ben en fazla 2haftalık hamileyımdır eve ozman geldım öncesı asla olamaz buyudukçemı artar kızlarr nolurrr cevap senağlama

2. 4 Mayıs 2009
  3. herwood

herwood oğluşum kızışım çok şükür istanbul Üye

Beğenildi:
    380
    Ödül Puanları:
    163
    bence 1 gün için iyi yükselmiş neden dış gebelik olabilir dediler anlamadım moralini hiç bozma doktora git biran önce inşallah iyi sonuç alırsın canım

4. 5 Mayıs 2009
  5. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende analamdım cnmmm dedı adam iştee.hanı bakmadan dedı desemkı karnıma baktı bişey gördu .zaten görınmez dedı geenede baktı bişey göremedı galıba çok korkuyorum

6. 5 Mayıs 2009
  7. evdefnaz

evdefnaz ﷲ Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım gec döllenme olabilir
    herkesin degerleri aynı artışta olmuyor benmkide gec artıyordu
    dogumuma günler kaldı bak
    bence stres yapma hergün takip ettirip 10 gün gecmişti benim 1500 cıktı

8. 5 Mayıs 2009
  9. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım 1 gün için değer artışın iyi ilk değer adetinin üzerinden geçen zamana göre az diye dış gebelik olabilir demiştir ama geç döllenme olması muhtemel üzme kendini

10. 5 Mayıs 2009
  11. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    cnm tebrik ederim,değerin bir gün için iyi artmış gebeliğinde sorun yok,herkeste aynı gün olmadığı için döleenme ,herkesin bhcg dğeri farklı oluyor güzelim,sakın başkasıyla karşılaştırma yapma
    hayırlı olsun bebişin

12. 5 Mayıs 2009
  13. yuzdeyuzakrep

yuzdeyuzakrep Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı olsun canım degerler cok normal doktorda hep kötü konusmus nezaman ilişki oldugunu biliyo sanki ne zaman döllendiğini bi telaşlandırma be doktor
    cok normal canım 1 günde degerinde baya artmıs tebrik ederim bi arkadasım hamile oldugunu öğrendiğinde değeri 125 di seninki 150 ilk baktırdıgın değerlerden korkma sonraki artışları takip et sadece panik yapma tadını cıkar hadi hayırlı olsun canım

14. 5 Mayıs 2009
  15. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlarrrrr cok sağolunnnnnn ama ben ona acıklama yaptımmm dr bey dedım ben zaten evde yoktum 2hafta evvel geldım ya ben 10 ila 14arası bir hamnileyımdır dedım.yok farketmez dedı.ama artıs güzel dedı sonrada kızlar dua edın nolur mutluugm yarım kalmasınn zaten beklemıyrdum bir mucize olduuuu buda kısa sürmesın tabıkı genede herşeyın hayırlısı

16. 6 Mayıs 2009
  17. laubali

laubali EYÜB MUSTAFA´M GELIYOR! Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Tebrik ederim arkadasim, degerin 1 gün icinde cok güzel artmis, belki gec döllenme olmustur o yüzden en basta düsük cikmistir ama en son degerine göre artis cok iyi. Allah tamamina erdirsin:dance:

18. 6 Mayıs 2009
  19. benbilirim

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnmm benım cok sağolll nasıl korkuyorum bir bilsennnn.bugun yaptrcaktım ama ilçede otruyorum esımınde işi cıktı.yarın yaptrcam cumayı bekleyemıcemmmm allahım hersey yolunda gitsın ınssss.