Kan deldirenlerin nerileri, sorular, cevaplar

Konusu 'Piercing, Hızma' forumundadır ve olu_gelin tarafından 17 Ocak 2009 başlatılmıştır.

17 Ocak 2009
    Konu Sahibi : olu_gelin
  1. olu_gelin

olu_gelin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kaşımı deldirmek istiyorum.. ama çıkarınca nasıl bir görüntü oluşuyor.. çıkardıktan 1-2 yıl sonra nasıl bir görüntü oluşuyor. izi kalıyor mu.. kaşınızda düşme ya da kaş dökülmesi gibi bi sorun yaşadınız mı.. aklınıza gelen şeyleri anlatırsanız sevinirim..
    sevgiler.

2. 18 Ocak 2009
  3. victoria_seras

victoria_seras Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    bende dün kaşıma piercing taktırdım süper oldu yapıtırırken acıdı biraz daha sonra geçti acısı bakım ürünleri aldım bakımını yapmak gerekiyo ve 1 ay hiç çıkarmamak lazım arada bir hafif bi ağrı oluyo oda ilerleyen zamanlarda geçiyomuş ztn bunlar dışında herhangi bi sorunum yok sarkmaya gelince evet yaşlanınca sarkıyomuş kaş dökülmesinin olmadığını söyledi tabi ne kdar doğrudur bilemem

4. 18 Ocak 2009
  5. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ben bilmiyorum yaptırmadım ama christina aguilera nın vardı canım çenesinde hatırlarsın. daha sonra çıkardı ya geçen onu izlerken farkettim o kdar sahne makyajına rağmen piercingin deliğinin izi belli oluyodu.

6. 19 Ocak 2009
  7. alocigal

alocigal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim göbeğimde var,kaşımada istiyordum ,aileme arkadaşlarıma danıştığımda evet güzel durur kaş yapın güzel ama dış görüntünde fark olucak bu bir nevi özgürlüğü başı boşluğu temsil eder hanım hanımcık poltreden çıkar firi takılıyosun havasına girersin denildi çok istedğim için ne alaka bi takı beni başı boşmu göstericek dedim bir gün nette dolaşırken fergie ninde biliyosundur kaşında piercing var bi fotosunu gördüm çıkartmıştı ve delik bazriz belliydi ayriyeten bi arkadaşım kaşını ve dudağının alt kısmını deldirdi kaşına taktırdığına pişman oldu iltihaplanması ve şişmesi oldu.bundan 4 ay öncesine kadar çok isteyen biri olarak kesinlikle taktırma derim inanki bi özellik katmıyor göbeğinde hoş sexi durur taktırmak istiyorsan bence göbeğine yönel

8. 19 Ocak 2009
  9. kxuxllxuxmango

kxuxllxuxmango Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben evde kendim 3 kere delmiştim. 2 kerede taksımde bı dukkanda. kapanıyor hemen. ama ıyı duşun. ve dogru bılen bı yere yaptır damara gelme ıhtımalı varmış. o zaman kör bıle olursun. bu gıbı rısklı yanlarıda var. ama hevesın varsa yaşın gençken yaptır derim.
    izi kalıyor kesinlikle. bende de kaldı bı arkadaşımda da kaldı. küçük çukur gıbı kalıyor dıkkatlı bakarsan goruyorsun. ama hergun temızlemen yıkaman dezenfekte etmen gerekli . başka bı arkadaşın yemyeşil ıltıhap olmuştu kaşı oda kendi delmişti gerçi.
    ayrıca kaşta değilde dudak ustune ben gibi takılanlar kızları çok daha hoş gosterıyor. kaşa takılan bıraz ozentı duruyor bunu defalarca takan ve sonunda çıkaran bırı olarak soyluyorum.

Son düzenleme: 19 Ocak 2009
  10. 19 Ocak 2009
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    hea bide aklıma geldi bak hayko cepkin in gözü piercing yüzünden öyle olmuş diye duymuştum yanlış delim kurbanıymış.

Son düzenleme: 20 Ocak 2009
  12. 20 Ocak 2009
  13. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Kaş deldirmeyi hiç düşünmedim(bunun yanında dili de).
    Tamam güzel duruyor bazılarında ama çok dikkat çekiyor...
    Yaşın itibari ile şimdi dikkat çekmek isteyebilirsin ama iler ki yaşlarda keşke deldirmeseydim diyeblirsin...
    Ayrıca kaş deldirenlerin bazılarında göz kapağı sarkması gözün sürekli atması kaş dökülmesi gibi şeyler görülüyormuş.
    Bence bu olasıkları yaşamaya değmez.
    ama kaş senin zevk senin:)

14. 30 Ocak 2009
  15. justhelena

justhelena Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    size benden bir uyarı sakın sakın kaşınızı deldirmeyin benim kaşımda 2 tane piercing vardı ama bir sonra 2side morardı şişti seyirmeler başladı sürekli kanamaya başladı yani çok tehlikeli aman deyim deldirirken birdaha düşünün kızlar lütfen ! !

16. 1 Şubat 2009
  17. Deeryaa

Deeryaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bende istiyodum bi ara kasimi deldirmek su ufacik kristal tasli piercingler var parliyo cok hos duruyordu hatta tv de bi gelinde görmüstüm cok güzeldi :eek: Anneme sordum, kizmisti kafamçokkarıştı git deldir kör olursan bakmam dedi :lepi: sonuc: deldirmedim sırnaşık şey

18. 25 Şubat 2009
  19. tsunlai

tsunlai Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    Kız kardeşim aşırı derecede hassas bir cilde sahiptir ama kaşına deli gibi piercing yaptırdı.Hiç bir şeycik olmadı kaşına sıkılan spreyin etkisi geçtikten sonra biraz ağrısı oldu ama hiç büyük bir sorun yaşamadı yaptıralı 2 ay falan oldu hiç sorun yok, kaş dökülmesi ağrı vs olmamış çıkartınca iz kalmıyor diye biliyorum ama emin değilim.
    Sevgiler