kan pıhtılaşması nedeniyle düşük

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve busra44 tarafından 16 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    16 Mart 2010
    Konu Sahibi : busra44
  1. busra44

busra44 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba doktor hanım
    ilk sorum ben 4yıllık evliyim ve evlendiğimden beri ilişkiye girerken ağrım oluyor genelde yanma ve sancı şeklinde bazen ilişkiden sonrada yanma hissi devam ediyor. Doktorum enfeksiyon kaptığımı söledi ve tedavi etti ama yine geçmedi 2sene her gittiğimde enfeksiyon dedi ama tedaviye rağmen geçmedi en son gittiğimdede senin hiç bir şeyin yook pskolojik dedi ve lustral verdi onuda kullandım ama yine geçmedi evliliğim ızdırıp oldu resmen sizce ne yapmalıyım
    birde 2buçuk ay sonra istanbula gelicem ve size mutlaka muayane olmak istiyorum gelemden randevu alıcam zaten umarım ben geldiğimde tatilde olmazsınız:)

Başka bir sorunum ise 3gebelik kaybım oldu ilki 5.5haftalık düşük ikinci ve 3.gebeliklerim ise 10haftada kalp atımı durması sebebiyle küretajla sonlandırıldı. 2.hamileliğimde doktorum trombofili panali yaptırmamı istedi sonucunda MTHFRde 1298 AC POLİMORFİZMİ HOMOZİGOT MUTANT ÇIKTI. bunu öğrendiğimde 8haftalık gebeydim doktorum hemen 0.4clexane başlattı ama yine 10haftada kalp atımı durdu. 3.hamileliğimdende 4ay öncede coraspirin ve folik asit kullanmaya başladım hamile kaldığım günden itibarende yine 0.4 clexane kullanmaya başladım ama yine aaynı son 10haftalıkken kalp atımları durdu küretaj oldum. Küretajımı yapan doktor rahmimde perde olduğundan şüphelendi ve ofis histeroskopisi yapıldı rahmim kalp şeklindeymiş ve derin bir septumla 2ye bölünmüş daha sonra doktorum histereskopiyle septumu aldı. Ama düşüklerin bununla ilgili olduğunu sanmıyorum dedi senin kanındaki pıhtılaşmayla ilgili bence dedi. Sizce bunun sebebi ne olabilir. birde eşiminde aynı geninde sorun varsa tüp bebekle bile bebeğimizin zor olacağını söyledi bu doğrumu

2. 16 Mart 2010
    Konu Sahibi : busra44
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba seninle epey işimiz var görünüyor:) şikayetlerinin ilki için endometriozisten süphelenilebilir çünkü neden oratya koymak lazım psikoljik diyip işin içinden sıyrılmak kolaycılık. muayene ederken özellikle araştırırız. ikincisi ise benim alanım zaten. pıhtılaşma bozuklukları bir nedendir hele ki homozigot denilen durumda iseniz. gebelik kayıpları ya da ileri dönemde tansiyon, gelişme geriliği gibi durumlara da yol açabilir. corasirin 100mg yutmanızı öneririm gebeliğiniz esnasında ise daha önce uygulanan kansulandırıcılar mutlak kullanılır. rahim içindeki şekil sorunu aşılmış ama yapılacaklar bitmemiş durumda. 02122300809 numaralı telefondan gelmek istediğinizde randevu alınız lütfen tüm ilgi ve alakamla size çözümler sunmak isterim. sevgiyle kalın

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.