kan pıhtılaşması....

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve jarnana_21 tarafından 18 Mart 2010 başlatılmıştır.

18 Mart 2010
    Konu Sahibi : jarnana_21
  1. jarnana_21

jarnana_21 anne olmak istiyorum Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kan pıhtılaşmasından şüpheleniyorum ama olduğum ülkede burda araştırma hastanesi falan yok bunu öğrenmek için hangi testler yapılmalıdır ?çıkan sonuçları hangi doktor yorumlar? test için aç veye tok olmak önemlimidir? yardımcı olursanız sevinirim

2. 19 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar yaklasik 12 adet kardiovaskuler risk paneli adi altinda genetik bir test var icindekiler ornegin Faktor 5 leiden, protrombin II gibi yaptirabilirseniz ben size bunlari yorumlarim ac veya tok farketmez sevgiler

4. 13 Haziran 2010
  5. ceydan

ceydan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrhb halit bey bendede mthfr c677t heterozigot çıktı,bende 2 defa düşük yaşadım uterus septus ameliyatı oldum birde bu çıktı busonuçta düşük nedenimidir?birde gebe kaldığımda kan sulandırıcı ilçlar kulanmalımıyım?cevaplayan olursa sevinirim

6. 13 Haziran 2010
  7. bec8875

bec8875 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    halit bey merhaba benimde iki düşügüm oldu heterozigoy cıktı 6 aydır ecopirin 100mg kullanıyorum rahatsızlıgım belli olmayana kadar hemen hamile kalabiliyordum fakat hapa başladıgımdan beri 6 aydır hamile kalamıyorum kullandıgım bu hap gebeligi engelliyo olabilirmi sizce bunun sebebi ne olabilir bana yardımcı olursanız cok sevinirim

8. 17 Haziran 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar hikayenize de dayanarak bu bir dusuk nedeni olabilir gebe kaldiginizda kan sulandirici igneler kullanirsaniz size faydasi olacaktir sevgiler

10. 17 Haziran 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar kullandiginiz ilac gebe kalmaniza engel olmaz bence siz dusuk sonrasi gecirmis oldugunuz mudahaleden bir zarar gorebilme ihtimaliniz olabilir bunun uzerine yogunlasmanizi oneririm gebe kaldiktan sonra da ecoprin degil kansulandirici igneler kullanmaniz gerekmektedir gecmis olsun sevgiler