kan pıhtılaşmasında normal doğum yapanlar

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve eftelyasu tarafından 11 Şubat 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Şubat 2009
    Konu Sahibi : eftelyasu
  1. eftelyasu

eftelyasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    MRB ben kan pıhtılaşması nedeniyle hergün iğne kullanıyorum 28 haftalık gebeyim normal doğum ile sezeryan arasında kararsızım korkularımdan dolayı , kendimi her konuda çok kasıyorum ilk gece olayında bile bir sürü sıkıntı yaşadım kasılmadan dolayı , normal doğum yapmayı istiyorum ama çok korkuyorum o anda bebeğime yardımcı olamam diye çünkü bacaklarım bir titremeye başlayınca kendime hakim olamıyorum birde bana hep panik ataklık var sende derler , ne olur yardım edin bana sezeryan olmak istemiyorum

2. 11 Şubat 2009
  3. rosa67

rosa67 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben ce sezeryan olmanda fayda var bir de kan pıhtılaşması varmış
    ben de çok korkardım ama sezeryanda zaten uyuyosun bi şey hissetmiyorsun
    mantıklısı bu senin için tabii ki doktorun ne der o da önemli

4. 11 Şubat 2009
  5. BenPembePeri

BenPembePeri Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım merhaba clexane kullanıyosun demi,ben konuya çok hakimim ama sana özelden mesaj atamıyorum,neden anlayamadım,seninle iletişime geçsek iyi olucak,bende ona yakın birsey yasadım,ulaş bana canım

6. 11 Şubat 2009
  7. eftelyasu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    fluxum kullanıyorum her gün birde bebe aspirini

8. 12 Şubat 2009
  9. eftelyasu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    eftelyasu80@mynet.com e mail adresim buradan mail gönderebilirsin gerçekten iyi fikirlere ihtiyacım var çok kararsızım

10. 10 Mart 2009
  11. cottonanne

cottonanne Guest

canım geçmiş olsun bende clexan 0.8 lik kullanmıştım gebeliğimde .bu yüzden dr.sezeryan olmamı istemedi kan sulandırıcı olduğu için kanama durmazsa diye endişelendiği için normal yaptım onuda ağrısız normal yaptım çünkü çok ıkınmam ağrı çekmem kanayı tetikleyebileceği için epiduralli normal doğum yaptım süperdi tavsiye edrim ağrı yok.......

12. 11 Mart 2009
  13. eftelyasu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Gerçektenmi sevindim ama korkuyorum ben kendimi kasıyorum biraz genelde doğumda bebeğime yardımcı olamazsam ıkınmak gerekiyor ama ben yapamazsam diye korkuyorum biraz anlatırmısın doğumda sen rahat bir insanmısın normalde birde doğum aşamalarını anlatırmısın kaçıncı haftada doğum yaptın , doktor bana sen ne istiyorsun diye sordu ben sezeryanı düşündüğümü söyledim ama aslında gönlümden normal doğum yapmak geçiyor bebeğim için daha iyi olacağını söylüyorlar normal doğumun ama korkularım olduğundan normal doğumdan bazen sezeryana yöneliyorum yapabilirmiyim acaba diye tereddütlerim var normalde rahat bir insan değilim canım oldukça azdır yapabilirmiyim acaba normal doğumu önerilerin neler paylaşırsan sevinirim

14. 11 Mart 2009
  15. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar bende 2,5 aylık hamileyim ve clexane 0,4 kullanıyorum.. doğuma daha çok olsada anlarsınız beni düşünmeden olmuyor..ben de normal doğumu çok istiyorum ama kan pıhtılaşması olmasının doğuma ne gibi bir etkisi olurki?

yani doktorum onay verirse ben normal doğum istiyorum.. sizce normal doğumun bir zaarı olur mu ki?

16. 11 Ocak 2010
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.