Kan sonucuna göre sağlıklı gebelik değil, canlılık yok denildi.

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve sevdaam tarafından 2 Kasım 2010 başlatılmıştır.

2 Kasım 2010
    Konu Sahibi : sevdaam
  1. sevdaam

sevdaam Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    15 ekimde gebelik için kan testi yaptırdım 7330 çıktı ve hamile olduğumu öğrendim fakat kese görünmedi 5 gün sonra tekrar gittiğimde kese göründü fakat bebek yoktu,10 gün sonra tekrar bakalım dedi ve ben 2 kasımda tekrar gittim yani dün küçük bir şey göründü kesenin içinde önce 5 haftalık hamilesin dedi sonra kan sonucuna bakınca 5 haftalık olamazsın o zaman sağlıklı bir gebelik değil zaten canlılıkta yok dedi sonlandırmamız gerekiyor dedi ve cuma günü tekrar bakıp sonlandıracak. ben çok kötüyüm gerçekten bebeğim canlı değil mi yoksa doktorum yanılıyormu ne olur yardım edin birşey söyleyin çok kötüyüm. son adet tarihim 11 ağustos biraz stresli bir dönem geçirdiğim için adetlerim gecikmeli geliyordu ve o günden bu yana sadece 11 eylülde leke gördüm oda çok azdı ve hiç adet olmadım bu zamana kadar, ayrıca 7 ay önce sezeryan oldum ama bebeğimi kaybetmiştim. ne olur yardım edin canım çok acıyor..

2. 4 Kasım 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Adetleriniz düzenli mi? 28 günde bir adet görüyorsanız Doktorunuznu haklı olma ihtimali yükseliyor. Cuma günü güzel haberler almanızı diliyorum..

4. 4 Kasım 2010
  5. sevdaam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hayır doktor bey adetlerim düzenli değil 10 gün gecikmeli adet görüyordum bu durumda bebeğim canlanabilir mi?başka bir doktora daha gittim 1 hafta bekleyip öyle karar verelim dedi. sizce iyi haber alırmıyım?

6. 6 Kasım 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    beta HCG 6000 ve üstünde ise rahim içinde kese görünmektedir. Şu anda beta HCG değeriniz kaç?

8. 6 Kasım 2010
  9. sevdaam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    en son 15 ekimde TOTAL HCG yazıyor o da 7330 çıktı ve bir daha ölçtürmedim.önce kese boş göründü 1 hafta sonra gittiğimde içinde bir parçada vardı ama canlılığı belli değil kalp atışıda yok denildi.eğer canlı olmamış olsaydı oluşurmuydu kesenin içinde?kafam çok karıştı.salı gününü beklemek inanın çok zor ve umudum tükeniyor doktor bey.

10. 8 Kasım 2010
  11. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Muayene etmeden cevaplamak doğru değil ama değerleriniz ve süreç olumsuz. En kısa sürede bebeğinize kavuşmanız dileğiyle...

12. 8 Kasım 2010
  13. sevdaam

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    teşekkür ederim cevaplarınız için doktor bey. kaderde ne yazılı ise onu yaşayacağız sonuçta ama işte bir umut için,çare için direniyoruz. tekrar tekrar teşekkürler. eğer iyi sonuç alırsam,bebeğimin kalp atışlarını duyarsam yazarım burdan hoşcakalın..