kan sulandırıcı iğne kullananlar doğum şekli hakkında..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Saruboceq tarafından 13 Ocak 2009 başlatılmıştır.

13 Ocak 2009
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bugün kan sulandırıcı iğne kullanan bir hamilenin kan kaybı sonrası beyin kanaması geçirerek öldüğünü okudum gazetede..normal doğum yapmış..
    kan sulandırıcı arkadaşlşar cuma günü doktoruma gidicemde öncesinde bilgi toplamak istedim..
    doğum şekli farkediyormu?

2. 13 Ocak 2009
  3. HIFZIYS

HIFZIYS Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım ben hem iğne hemde asprin kullanıyorum daha önce heparin iğneleriyle ilgili çok fazla olumsuz yazılar okudum hatta bazı ülkelerde de yasaklanmış diye biliyorum ama hayat kurtardığıda bilinen bir gerçek çoğu ilaçların negatif yönleri var bana her gittiğim doktor sezeryanı tavsiye ediyor en mantıklısıda bu bence çünki normal doğumda kanama daha fazla oluyor zaten o durumda ıkınmakta doğru olmaya bilir,ilk doğum olacaklar içinde bebeğide anneyide riske atmamak en mantıklısı hakkımızda en iyisi en hayırlısı olsun bizlarde bebeklerimizde sağlıkla kurtulalım inşallah.

4. 13 Ocak 2009
  5. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    BÖYLE Bİ
    R DURUM VARSA Kİ BENCE VARDIR.ÇÜNKÜ NORMAL DOĞUMDA KANAMA ÇOK OLUYORMUŞ BENCE BOŞVER NORMAL DOĞUMU SEZERYAN OL.:CüvCüv:

6. 14 Ocak 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende doktoruma gazeteyi götürüp beni bu konuda ikna etmesini isticem..
    çok güveniyorum doktoruma ama ısrarla normal doğum derse bırakıp başka bir doktora bile gitmeyi düşünüyorum..

8. 14 Nisan 2009
  9. funda72

funda72 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    yaaa korktum şimcik ben ilk defa duydum bende iğne oluyorum ama 3ay dedi doktorum sonra sadece aspirin alcam.bende bi sorayım doktoruma.

10. 15 Nisan 2009
  11. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba kızlar bende 4 aylık hamileyim bende clexane 0,4 lük iğne kullanıyorum.. doğumu doktorumla konuştum ben bana şöyle dedi (beni korkutmak istemedi sanırım)
    normal doğumu pek önermiyoruz biraz riskli durumlar olabiliyor dedi kendini sezeryana hazırla dedi,
    sanırım evet bizim gibilere sezeryan en mantıklısı kızlar napalım hem kendimizin hemde bebeğimizin sağlığı için,ne olacakki sezeryan doğm yaparız bizde...içinizi ferah tutun,nedense hiç korkmuyorum doğumdan sanki herşey yolunda gidecek bebeğimi kucapıma alacakmışım gibi
    allah hepimize sağlıklı doğumlar nasip etsin

12. 16 Ağustos 2010
  13. meziyetbal

meziyetbal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bende kan sulandırıcı iğne kullanıyorum.ilk doğum normal oldu.bacağımda damar tıkandı.şimdi ikinciye hamileyim 4 sene geçti aradan.7. ayımdayım.normal doğum dedi doktorum ama karar veremedim.çok korkuyorum.:teselli:

14. 7 Nisan 2014
  15. gokce7374

gokce7374 Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Arkadaşlar Allah rızası için yardım edin kafayı yicem.Daha önce bir düşüğüm var.Yaptığımız tahlillerde sınıra yakın çıkmıştı değerler.Hibor 3500 -0,2mg ile 33 haftma kadar geldim.Yalnız doktorum artık bırakmam gerektiğini söyledi,güvenemedim başka doktora da gittim o da aynı şekilde söyledi.Şimdi çok korkuyorum... bunun için ben yine de 1gün iğneyi yapıyorum bir gün yapmıyorum.Bana bir akıl verin iğne bırakılır mı? Bu şekilde bırakanlar var mı?