kan şurubunu ve eleviti bir arada kullanan hamişler

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve zeyra tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zeyra
  1. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba arkadaşalar ben bu ay doktorumu değiştirdim önceki bana elevit vermişti her gün birtane içiyorum bu ay yeni gittiğim doktorumda kan şurubu verdi günde bir tanede ondan içmeye başladım ama yeni gittiğim doktora sormayı unuttum eleviti bırakayımmı diye bir zararı varmıdır acaba ikisini kullanmamda sakınca varmıdırki yaa ayın 19 da daha randevumada çok var içinizde hiç ikisinide aynı anda kullanan oldumu:uhm:

2. 26 Kasım 2009
  3. tektanem

tektanem AyşegüL Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bildiğim kadarıyla eleviti doğuma kadar hatta doğumdan sonra bile kullanmamız gerekiyormuş doktorumun dediğine göre.bende günde bitane içiorum.hatta demir hapı ve magnezyum kullanıyorum gün içinde ama belirli aralıklarla.istersen bi kaç saat arayla.bence doktoruna danış hemen.mesela doktorum bana elevitle demir hapı aynı anda içilmez demişti.belki kan şurubuda içilmez.tam olarak bilmiyorum ama.

4. 26 Kasım 2009
  5. zeyra

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım çok saol cevebın için ne bilim içim hiç rahat değil daha randevuma var telefonuda yok doktorumun aramak için yaa ne yapsam şimdi ben ne kadar unutkan oldum anlamadımsenağlama

6. 26 Kasım 2009
  7. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    cnm ben hamileliğimin 3.ayından beri eleviti kullanıyorum hatta 2.kutuya başladım geçen haftada gebeliğe bağlı kansızlık çıktı bende, dr umda kan şurubları verdi ve elevitle beraber kullanabilirsin dedi bi sakıncası yokmuş yani senin de için rahat olsun kullanabilirsin..

8. 26 Kasım 2009
  9. ERVUS

ERVUS CANIM OĞLUM İYİKİ DOĞDUN Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    108
    Canım aynı ılaÇları bende ıÇtım merak etme ıkısınıde ıÇebılırsın sakıncası yok

10. 26 Kasım 2009
  11. zeyra

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    çok saolun kızlar rabbim razı olsun valla içimi o kadar rahatlatınızki çok teşekkür ederim cevapladığız için:1hug:

12. 26 Kasım 2009
  13. esraseyhan

esraseyhan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben de ikisini de içiyorum....kan şurubunu ne zaman içiyorsunuz?

14. 26 Kasım 2009
  15. zeyra

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben öğlende içiyorum aslında sabah akşam yazıyo ama öğle yemeğinden sonra içiyorum canım ferplex fol içiyorum

16. 26 Kasım 2009
  17. kopuz

kopuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    kan şurubunu ben öğleden sonra içiyorum çünkü dr um bana kan şurubunu içtikten sonra çay,beyaz peynir,yoğurt kısacası süt ve süt ürünleri tüketmemi söylemişti o zaman ilacın bir faydası olmuyormuş bende kahvaltıdan sonra öğlende meyvemi yedikten sonra içiyorum ilaçlarımı..

18. 26 Kasım 2009
  19. zeyra

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    elevitide canım akşam yemeğinden sonra kullanıyorum ne bilim korktum birden acaba zararı olurmu diye şimdi içim rahatladı doktora sormayıda unutmuşum doktorumu değiştirdim bu ay ona sormayı unutmuşum çok saolasınız valla