Kan Tahlili Ne Zaman Yapılmalı

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Tiny tarafından 15 Ocak 2008 başlatılmıştır.

15 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Tiny
  1. Tiny

Tiny Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Merhaba kızlar,

Bu ay gonal f kullandım ve çatlatıkdıktan sonra , doktorun söylediği günlerde ilişkide bulunduk. şimdi sizlere soruyorum çatlama gerçekleştikten sonra ne zaman kan tahlili yapmalıyım. 7 gün 10 sonra olurmu? yoksa gonalf etkiler mi tahlili.

cevaplarınız için şimdiden teşekküler.
  2. 15 Ocak 2008
  3. canım benim dr un ne dedi hemen tabiki yaptırma geneld e10 gün sonra yapılır testler çünkü kullanılan ignelerde b hcg hormonu mevcut şimdi yaparsan kana karıştıgı için zaten net sonuç vermez sabret allahın izniyle inşaallah hamiş ol
  4. 15 Ocak 2008
  5. Tiny

Tiny Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    sağol sara,
    doktorum 15 gün sonra yapmamı istedi. ne yapalım artık bekleyeceğiz. cevabın içi sağol.
  6. 15 Ocak 2008
  7. e canım o zaman sabret sonu güzel olsunda varsın bekle azcık ben hamile kalabilecegime inanmadıgım için öyle igneler vurulmamama ragmen gidip hemen test yapmadım zorla test aldım 9 cu gündü artık iki çizgi çıktı yarım saat kendime gelemdim tam 13 cü ayda olduda