Kan Temizletme

Konusu 'Hematoloji - Kan bilimi' forumundadır ve mor_menekxsxe tarafından 22 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

  22 Ağustos 2007
  Konu Sahibi : mor_menekxsxe
 1. mor_menekxsxe

  mor_menekxsxe Aktif Üye Üye

  Katılım:
  28 Mart 2007
  Mesajlar:
  9
  Beğenildi:
  1
  Ödül Puanları:
  76
  Sosyete de yeni moda: Kan temizletme

  Dünyada uzun yıllardır kullanılan ozon gazı ile tedavi yöntemi artık Türkiye'de de yaygınlaşmaya başladı. Maltepe'de yeni açılan ozon gazı tedavi merkezinde kanserle mücadele, diyabet ve şeker hastalıkları, kas ve eklem romatizmaları, deri hastalıkları, göz hastalıkları, bağırsak hastalıkları ve kadın hastalıklarının yanı sıra selülit tedavisi, kan temizlenmesi, saç bakımı ve saunada da ozon gazı kullanılıyor.

  Ozon tedavisinde kullanılan cihazları tanıtan Bülent Keskin, vücutta oksijenin öneminin büyük olduğunu belirterek, "Oksijen zararlı bakterileri temizleyerek, vücudu dinç tutar. Dolayısıyla bol oksijen üretmek gereklidir. Bu da vücut fonksiyonlarının maksimuma çıkmasını sağlar. Kanserli hücrelerin yok edilmesinde başrolü oksijen oynar. Biz de bu ozon tedavisiyle oksijeni organlara iletemeye çalışıyoruz" şeklinde konuştu.

  Reyhan Karaca, Açelya Akkoyun, Cem Ceminay, Ebru Destan, Seçkin Piriler gibi bir çok ünlünün yanı sıra siyaset ve iş dünyasının tanınmış simalarının da ozon ile tedavi yöntemini tercih ettiğini dile getiren Keskin, "Süleyman Demirel, Deniz Baykal, Tansu Çiller de geçmişte ozon tedavi görüyordu. Bunu duyan milletvekilleri de merkezimize geliyor" dedi.